Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ma nyolc hónapos a babám,...

Ma nyolc hónapos a babám, reggelre belázasodott és egész nap lázas. Van valakinek ötlete mi lehet?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam ma reggel sírva ébredt.Fél 7kor megmértem a lázát,akkor volt 38,9 popsiban.Adtam neki kúpot,majd elvittem orvoshoz.Megvizsgálta,de nem talált semmit.Egész nap hőemelkedéses volt,majd estére megint felment neki közel 39re.Négy fogacskája már kint van.az első mág négy és fél hósan bújt ki.Mindegyiket gond nélül viseltük.Lehet jön az ötödik és az csinál ekkora problémát?A doki nem mondott nekünk semmi okosat.
2013. jún. 26. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak is így kezdődött,ő 6 hós.

Keress rá a Google: 3 napos láz.

Ez egy vírusos betegség.Más tünet nincs,csak 3 napig lázas.Majd a 4. nap apró piros pöttyök borítják el a testét,ekkor már nem lázas.Kezelést nem igényel.Magától múlik,csak a lázat kell csillapítani.

A dokink szerint 1 éves kor alatt a babák,90%-a átesik rajta.

Nyugi,nem lesz baj! :)

2013. jún. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szami6 válasza:

A foga is lehet az oka.

Bár az időváltozás is nagyban megviseli a szervezetet.

2013. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A fogzás nem okoz magas lázat!Meg kellene már tanulni.

Hőemelkedést esetleg,de lázat nem!!!

2013. jún. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Disi ***** válasza:
Igaza van az utolsó hozzászólónak, nekünk is ezt mondta a dokink hogy a fogzás nem csinál ekkora lázat.
2013. jún. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket.Rendben hogy ekkora lázat a fogzás nem okoz.Ennek ellenére mikor az orvosnál rákérdeztem,hogy lehet-e a foga,azt mondta,hát lehet.De már tuti más,mivel tegnap este óta hány is.Nem nagyon volt étvágya,de amit este kapott,meg ma reggel,az kis is jött neki.Egyedül az anyatej marad meg benne,mivel még mindig szopizik is.
2013. jún. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!