Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Broncho Vaxom kinek vált be...

Broncho Vaxom kinek vált be és mik a tapsztalatotok?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak már minden kipróbáltunk egyszerüen mindig és folyamatosan felső léguti baja van ,pedig ki lett vetetve az orrmandulája!!Télen nem is volt beteg egyáltalán ,na de májusban ujra ovi és a 3. napon kész megint ,orrfolyás fehér aztán totál sürü sárga ,majd láz ,antibiotikum !!

Egyszerüen nem bírom ,már idegileg meg pénzileg sem!!!

Ugy hogy már sokan ajánlották ezt a Broncho Vaxomot ,és szeretnék róla többet tudnni mert holnap akkor feliratnám a dokival!!Köszönöm szépen üdv egy 5 éves kisfiu és egy 11 hós csajszi anyukája


2013. jún. 27. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi kúraszerűen végigszedtük.....

Hatás::::: passz....ugyanúgy megbetegedett utánna is. Mióta bekerült a közösségbe két hét ovi, két hét betegség......De nyáriszünet óta még az orra sem folyt, de még nem is tüsszögött...

Nekünk annyira nem vált be, inkább vettem volna belőle bármit a gyereknek. De hát nem tudtam már kínomban mit csinálni, már nem volt mit kipróbálni

Próbáld ki a Cebion cseppett Béres Csepp Plusz-al

2013. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen , hát nem tudom igen mi is igy vagyunk már nem tudom mit próbáljunk ki!!

Nekünk az Immunotrofinát ajánlotta a dokinő nagyon !!de most tényleg rá kéne valamelyikre kattani mert ez nem lesz jó hogy hozza haza a huginak ,no meg itt van hogy 5 éves kortól kötelező lesz az ovi!!

2013. jún. 27. 18:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Én már azon is gondolkodtam hogy ezek a vírusok bacik már semmire nem hatnak szedhetünk akármit ,és ehetünk akármennyi gyümölcsöt!!!
2013. jún. 27. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!