Ugy nem lesz nagy baja?

Figyelt kérdés

Kislányom és a fiam is május óta a 3.antibiotikus kúrájukat nyomják , jézusom most néztem meg mert én írom kinek mit adok és mennyit ,a kicsit mit kajál stb..És nem vagyok egyáltalán biztos hogy kellett!!

a kislányom nem is volt láza tüdeje tiszta volt ,erre kaptam a cedax babyit.

Kisfiam meg piros a torka és 38.3 volt csak erre a Ospanoxot kapta tisztára kivagyok mi lesz a gyerekeimmel

Ja és még mindig nagyon csunyán igaz ritkán de hurutosan köhögnek annyira össze vissza minden mindenki mást mond a dokinőt meg nagyon nem szeretem !!

Ma megyünk controllra kiváncsi leszek mit mond!!


2013. jún. 28. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyu, adj nekik sok C-vitamint, ősztől újra D-vitamint, augusztustól Multi Tabs Immuno, egy fél reggelente (ha a kicsi is elmúlt már 2 éves), kapjanak probiotikumot.

Fel kell tuningolnod őket.

Amint egyet köhintenek, azonnal használd éjszakára a Salin2 sóslevegő készüléket, ha nagyon csúnyán, hurutosan köhögnek, éjjelre karikázz fel egy fej vöröshagymát, és tányéron tedd be a szobájukba.

Antibiotikumot csak 36 óra folyamatos magas láz után adj (amikor már nem tudod csillapítani).

És érdemes lenne megbarátkoznod a homeopátiával, én a 3,5 éves fiamat már elég jól tudom kezeni, ha bizonytalan vagyok, vagy olyan tünet van, amivel még nem találkoztam, akkor pedig felhívom a homeós gyerekorvosunkat.

2013. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen kedves moderátorok hogy kitöröltétek azokat a válaszokat!!
2013. júl. 1. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!