Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Atópiás dermatitis-re jár e...

Atópiás dermatitis-re jár e az emelt családi?

Figyelt kérdés
A kislányom (4) kb. másfél éve szenvedünk az a.d.-től, de egészen az elmúlt fél évig senki nem tudta megmondani, hogy mi lehet baja, amíg végül mérgemben el nem vittem a Pestre a Heim Pál gyermek bőrgyógyászati osztály főorvosához magán úton.Ő egyből megállapította az a.d.-t(eleinte annyira súlyos volt, hogy kötöznünk kellett). csináltak nála allergia vizsgálatot-vér vizsgálatot, de mindene negatív lett, az orvos azt mondta, hogy ez egy közép súlyos dermatitis.Havonta járunk fel Pestre kontrollra, krémekért.érdekelne, hogy jár e kislánynak az emelt családi.
2013. jún. 28. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt most nagyon szigorítják. Az asztmásoktól is elveszik, csak a nagyon súlyos asztmára fog járni, ami gyógyszerrel kezelhető, arra nem. Ebből kiindulva én úgy gondolom, nektek nem fog járni. De mindenképp kérdezd meg orvostól vagy inkább a MÁK-ban!
2013. jún. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elvileg jár a régi jogszabály szerint, az új szerint nem tudom.
2013. jún. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

atópiás dermatitis? Fiamnak is az volt Én nem gondoltam, hogy ez ilyen komoly baj...

Mannaszappan+ shea vaj helyre hozta... Igaz reggeltől estig zsírósan tartottam a bőrét, de már rég kijött belőle...

2013. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!hetfon felhivom es megerdeklodom,ra kerestem a neten,de nem igazan tudtam kiigazodni rajta :(
2013. jún. 30. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:
nem jár
2013. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!