Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt, hogy nem engedtétek...

Volt, hogy nem engedtétek megműteni a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Orrmandulaműtéte lesz és sokan rágják a fülem,hogy miért engedem.Kicsit elbizonytalanodtam.

2013. szept. 4. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább most mint felnőttként sok szenvedés után.
2013. szept. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebben a cipőben járunk mi is. Már 2 éve húzzuk halasztjuk. Idén tavasszal kétszer bevonultunk a kórházba, megvolt az időpont, de mindkétszer hazaküldtek, mert taknyos volt, másodjára picit köhögött is. A nyár mindig jó, semmi baj sincs. Jövő hónapban 5 éves lesz... én még húzom egy kicsit, háhta...
2013. szept. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én azért utasítottam vissza a műtétet mert a fiam hiperaktiv, az altató számára sokkal veszélyesebb mint egy átlag gyereknek.( nem Magyarország, itt teljes körű tájékoztatást kaptam a lehetséges kockázatokról. )4 éve volt szó orrmandula műtétöl, azóta sokat javult a dolog műtét nélkül is.
2013. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A mandula műtétet én sem engedném. Velem megcsinálták, sok értelme nem volt, vissza is nőttek a garat manduláim, viszont orrmandula híján egyből arcüreggyulladást kapok... Lehet, hogy ritkábban voltam beteg, de sokkal súlyosabb volt.
2013. szept. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne a szomszéd nénire, "okos" barátnőre hallgass, hanem az orvosra. Ha bizonytalan vagy, akkor kérd ki másik orvos véleményét. Az én lányomnak kivették az orrmanduláját, nem bántuk meg.
2013. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8%

Az én fiamnak ilyen korában már 5 műtéte volt.Nem szabad azt az elvet vallani,hogy "jaj szegény pici fiam/lányom,jajj műtik"!

Az én fiam a mai napig rengeteget szenved,pedig csak 14 éves.

Ha nem engeded,az egyszerű elkényeztetés.Egyenes út a homoszexualitáshoz!

2013. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A héten fogják kivenni a 4 évesnek. Orvossal beszélj, ő mennyire találja fontosnak a kivételét. Nálunk: a lágy szájpadot nyomja a hatalmas orrmandula, csoda hogy tud tisztán beszélni, ill. ha taknyos, azonnal a fülére is húzódik, nem hall rendesen. Egy csomó nem beszél a gyerek - nem tisztán beszél a gyerek problémában ludas az orrmandula pl.

Engem azzal győzött meg a doktornő, hogy az orrmandula nem fog hiányozni a gyereknek, garatmandulát meg csak végszükség esetén venné ki. (Én gyereknek hónapokon keresztül beteg voltam, a pangó váladék már mindenhová húzódott, ahova tudott, csak a műtét oldotta meg. Nem biztos, hogy egy ilyen kínlódásnak - több heti kórház - érdemes kitenni a gyereket.)

2013. szept. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!