Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2,5 hónapos babám 4 napja...

Tanácstalan anyuka kérdése:

2,5 hónapos babám 4 napja rengetegszer kakil kb 12 szer! Volt már vkinek hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Tápszeresek vagyunk, csütörtökön kezdődött, eddig 2 naponnta egyszer volt kaki! Most minden evésnél, közben vagy előtte vagy utána.....nem nagy mennyiség csak, vagyis ahogy mondani szokták nem rakja tele! Viszont az állaga ijesztő, van h csak zöld nyálkapár túró szerű darabbal de van h szép aranysárga, a két farpofája már olyan mintha megégett volna teljesen heges, eddig azonnal cserélem mert elég hangosan kakil a kicsikém! Normaflort kaptam de semmi változás 4 napja szedjük! Valakinek volt már hasonló??? Előre is köszi
2013. okt. 6. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A Normaflor nem a legjobb probiotikum,orvos kellene szerintem, mert a napi 12 rengeteg,itatni de sokszor!
2013. okt. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Protexint adj neki! Amúgy,azon csodálkozom,hogy mièrt nem vitted dokihoz?

Remèlem azóta már jobban van ès voltatok dokinál is!

2013. okt. 11. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nem vittem dokihoz, mert azt mondta h amíg nem véres a széklet addig nincsen gáz.....hát véres lett, azonnal bevittem vizsgálatok sora következett de minden negatív :( fertőző osztályon 3 napot voltunk....de semmi eredmény....a 12 kakiból csak kettő lett de most meg tele van feketés darabokkal visszavittem a dokihoz és megmutattam neki de semmit nem mondott...hazaküldött azzal hogy ha 2-3 héten belül sem múlik vigyem gasztroenterológushoz :( ennyit a mai orvosokról!!!
2013. okt. 20. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!