Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hőemelkedéssel bevinnétek...

Hőemelkedéssel bevinnétek bölcsibe?

Figyelt kérdés

Reggel éreztük mindketten, hogy picit meleg a kislányunk homloka, a lázmérő 37,3-at mutatott. Én rögtön mondtam, hogy akkor nem vinném be, párom szerint viszont lázasan nem szabad csak bevinni. Szerintem viszont egyrészt nem lehet tudni hogy lesz-e még ma láz vagy egyéb tünet, másrészt a gondozónő is azonnal észre fogja venni, hogy meleg a gyerek és meglesz a véleménye (és valószínűleg hazaküldene minket).

Ti bevittétek volna így?

Hozzáteszem, hogy én nem dolgozom ma. És még annyit, hogy a múlt hét végén láza volt és náthás is már régebb óta.


2013. dec. 16. 07:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vittem volna
2013. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Főleg, hogy nem dolgozol ma.
2013. dec. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De hulye parod van, mar ne is haragudj.... A hoemelkedes azt jelenti, hogy a gyerek szervezete valamilyen fertőzéssel küzd es tíz esetből kilencszer lázzal végződik. Tehat egy beteg, valószínűleg fertőző gyereket vittetek a bölcsődébe az egészségesek koze.... Hátha meg fertőzi a tobbi gyereket es faxa ünnepeket töltenek majd a családok a beteg gyerekkel....
2013. dec. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp. és nem a bölcsődei szabályzat miatt nem, hanem a gyerekem miatt nem. Szerintem ha a férjednek lenne hőemelkedése, mindenhová kívánkozna, csak munkába nem.
2013. dec. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom, köszi a véleményeket.

Mondjuk majdnem az egész bölcsi beteg és ennek ellenére nincs otthon minden gyerek, de elvileg csak náthásak/köhögnek. De a láz azért más szerintem is.

2013. dec. 16. 07:53
 6/12 anonim ***** válasza:
En is, a gyerekem is kohogunk, tusszogunk egész télen-hideg allergia k van :S De hoemelkedes, láz eseten sosem vittem közösségbe.... Amúgy a gondozono ki tilthatja a lázas gyereket.
2013. dec. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kíváncsicska ***** válasza:

Szia!

Mi pont a beszoktatás első hetének a végén voltunk,mikor a bölcsis néni felhívott, hogy 37,5 a lányom hője.Ha alvás után elindul felfelé akkor vigyem haza(persze felhív hogy tudjam).De nem ment feljebb.Kérdeztem tőle, hogy akkor mi legyen.Azt mondta, hogy ha 37,5-nél megáll akkor vigyem másnap.Hozzá kell tennem fogzási dolog is lehetett benne.Plussz ugye beszoktatás alatt nem vette volna ki szívesen,ha csak a foga miatt lett volna.De a te esetedben, valószínűbb a betegség.Ha nem dolgozol maradjon otthon veled.

2013. dec. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mivel ma épp nem is dolgozol én smeminképp nem vittem volna be.
2013. dec. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak tegnap este volt hőemelkedése + köhög is egy kicsit. Nem ment ma oviba. Holnap se tervezem bevinni.
2013. dec. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam csoportjánál bevittek egy kislányt "csak" hőemelkedéssel.Fél óra múlva hányt, illetve lázas lett.Az anyja mégis otthagyta.Az okos óvónő átvette, csak 4 gyerek lett beteg tőle...többek között a fiam is.A kislánynak a mandulájával volt gond.A kisfiamnak is:( 1 here beteg.

én biztos nem vinném be.

2013. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!