Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam 6 honapos, a tegnap...

Kisfiam 6 honapos, a tegnap föl huztuk a kukacán a bört. Ma láttam, hogy olyan piros es ha picit föl huzom neki ujra a bör le van jöve . Mitöl van ez? Mit csináljak, mivel kenhetném be neki?

Figyelt kérdés
Meg serthetük neki amikor föl akartuk huzni?pontosabban amikor huzom lassan föl a bört ott látom ,hogy le van neki jöve a bör.bocsi lehet egy kicsit hülyén irtam le de remélem meg értitek.
2014. jan. 13. 15:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ennyi idősen nem húztam még fel neki, kérdezd meg az orvost!!
2014. jan. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kremetne tegyel ra, de betadin cseppeket nyugodtan...

Huzgalas/nem huzgalasba en nem tudok velemenyt foglalni, hogy szukseges-e, de ha mar "megserult" a bor akkor legalabb legyen ekezelve Neki!

2014. jan. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen én is ezt akartam irni , nem biztos hogy neki piszkálni kéne még!!

Nagyon kicsi még ahoz!!

Én a kisfiamnak 1 évesen próbáltam először!!

2014. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a baratnöm sudokremet javasolta.Szerintetek az jo
2014. jan. 13. 15:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen a védőnőtök. Én őt hívnám fel, és megkérdezném. Nekem születésétől kellett naponta egyszer felhúzni.
2014. jan. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sudokrémmel ne kend be és addig eleve ne tegyél rá semmit amig nem beszéltél gyerekorvossal vagy védönövel. ilyen korban még nem szabad felhuzni nekik a bört tehát lehet ti okoztátok a sérülést.
2014. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne minket vagy a barátnődet kérdezd,hanem az orvost vagy legalább a védőnőt!!!
2014. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem jo... Nem szellozo helyre kened! Nekunk kukac felhuzas utan kellett a betadin cseppeket hasznalni 2-3 qlkalommal naponta! Azert ajanlom azt meg mindig!

Krem ne keruljon ra, mert csak bedunsztolod ami nedves kozeg es a baciknak tokeletes hogy begyulladjon...

2014. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 3 hosan kezdtük húzogatni neki.orvosi javaslatra. 15 hónapos lesz jovo heten de még nem bukott ki teljesen a makk.de haladunk. 3 éves koráig kell elérni teljesen. Èn a helyedben megmutaznám orvosnak.viszont csak akkor kenegetném ha fáj neki.meg ha a doki mondja.
2014. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sudocremet sebre tilos kenni, legfeljebb csak kipirosodott bőrre.

egyébként védőnő/orvos javaslatára huzogattátok a bőrt, vagy magatoktól? mert a védőnő/orvos meg szokta mutatni, hogy mennyire és hogyan kell.

betadin cseppel kezeljétek és mihamarabb szólj a védőnőnek/gyerekorvosnak.

2014. jan. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!