Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet a baj? Hiaba viszem...

Mi lehet a baj? Hiaba viszem orvoshoz csak mar nem az elsohoz. Ayt mondjak nincs semmi baj.

Figyelt kérdés
Hiaba viszem orvoshoz csak mar nem az elsohoz. Ayt mondjak nincs semmi baj. Minden tapszeres etkezes utan szeklete van. Vagy mar eves kozben vagy utana kb 5 percen belul. Adtam mar neki laktoz mentes tapszert is de a helyzet valtozatlan. A sok pelus cseretol es torolgetestol mar sebes a feneke szegenykenek. Van olyan hely ahol mar nincs bor. ( ( ( Mit tegyek? Dokik azt mondjak nyugodjak, de szerintem ey nagyon nem normalis. Most 3 honapos, eddig nem volt ilyen . Tapszert valtottunk, mert orszagos hianycikk amit eddig evett. Ay=ta 3 felet prpbaltunk, mindegyiknel ugyaney a helyzet. Mit tanacsoltok?
2014. jan. 16. 15:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Főzzél szét barnarizst, turmixold vízzel, add neki azt-kicsit nagyobb lukú cumin, mert a rostok eltömhetik.


Mivel törlöd, meg kenegeted, hogy ilyen rossz állapotban van a bőre?

2014. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ne törölgesd neki, hanem pelenkacsere előtt langyos vízzel mosd le a fenekét egy kis lavorban, vagy csak a kézmosó alatt.
2014. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Shea vaj a popsijara, es irany a helyileg illetekes gyermek gasztro mihamarabb. Nalunk ezt tejallergia okozta, aminosav alapu tapszer kellett.
2014. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, ha tejallergias, akkor nem biztos, hogy segit a laktozmentes.
2014. jan. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát ilyenről még nem hallottam. Elküldték már valami kivizsgálásra?


Addig is annyit tudsz tenni, hogy vízzel mosod le neki minden alkalommal, és nem adsz rá pelust napközben, hogy szellőzzön.

2014. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nálunk ami beválik, az a piros gyógyszertári ecsetelő (nem tudom a latin nevét) egyik lányom annyira érzéleny ha véletelnül alatta marad a kaki akár 5 percet, rettenet csúnya lesz neki. Ezzel ha bekenem másnapra szinte semmi nyoma. Volt már hasmenős vírusunk, arról nem is beszélek akkor hogy nézett ki a feneke, akkor ugyan másnapra nem múlt el, de láthatóan szebb volt.
2014. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy hiaba viszem orvoshoz. Azzon gondolkodom , hogy holnap viszem a korhazba es kesz. A popsijat pampers torlokendovel torlom es neogranormont hasznalunk. Teljesen tanacstalan vagyok
2014. jan. 16. 15:30
 8/13 anonim ***** válasza:
A pempers törlőkendőtől tiszta vörös volt a lányom popója,azóta a rossman senzitiv törlőkendőt használjuk.Válts törlőkendőt,de ilyen esetben langyos vízzel mosd meg a popóját,vagy langyosvizes ruhával töröld át neki.És vidd el máshova orvoshoz.
2014. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A pampers marta szét a popóját, kuka... vagy víz, vagy a rossmanos sensitiv, vagy a dm-es ultra sensitivet használd.

A kérdés másik fele engem is nyugtalanítana, arra érdemleges választ nem tudok adni, de szerintem járj utána. Pl. mennyit eszik, ha kevesebbet, akkor is jön a kaki egyszerre?

2014. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne használj popsitörlőt, langyos vízzel most a popsiját. Töröld szárazra és Sudocremet használj utána. Az egyik legjobb popsikrém.

Mindenképpen vidd másik orvoshoz, ha teheted menjetek magánrendelésre. Vagy pedig, ha elég talpraesettnek érzed magad, akkor az orvosotoknál harcolj ki egy olyan tápszert, amit tejallergiások kapnak (nem vagyok jártas benne, nem tudom mi a pontos megnevezése az ilyennek).

Engem annak idején nem nagyon érdekelt, hogy mit gondol az orvos, ha úgy éreztem valami nem stimmel a babámmal, addig mondtam, míg megkaptam a beutalót. :) Voltunk így allergiavizsgálaton, sebészeten (fütyivel 2x is, mert az első orvost nem éreztem teljesen meggyőzőnek). Azt gondoltam, hogy inkább nézzenek engem bolondnak, mint, hogy a babámnak legyen komoly baja.

2014. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!