Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mindennapos orrszivás -...

Mindennapos orrszivás - hasznos vagy káros?

Figyelt kérdés

Most olvastam egy blogon hogy az anyuka mindennap orszi-porszivozza a gyerekei orrát születésüktől kezdve, hogy megszokják. Láttam videot is tényleg hang nélkül birják, de ahogy olvasom szinte folyamatosan betegek. Persze a nagyobbik oviba jár, tél van, de biztos jó dolog hogy akkor is porszivoz ha nem kell?

Félre értés ne essék, nem leszólom, vagy bántani akarom, őszintén érdekel, hogy kinek mi a meglátása esetleg ha van itt eü-s ő mit tudna erről mondani?


2014. febr. 4. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó. Én legalábbis csak akkor csinálom ha muszáj
2014. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy a nő nem normális... Kinyírja a gyerek nyálkahártyáját. Most komolyan. A gyerekem ordít, ha meglátja a porszívót, majd direkt piszkálnám vele ok nélkül minden nap. ÁÁÁÁ kész.
2014. febr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lényeg nem a "kínzás" volt (habár az enyém is ordít ha csak közelítek vele) mert a gyerekek tényleg szó nélkül engedték. Amire pont gondoltam az pont hogy a nyálkahártya birizgálása nem túl jó lehet. Plusz mi mikor megvettük az orrszívót kipróbáltam magamon és jól kiszárította az orrom. Na, most ez gondolom egy taknyos orrnál nem gond, de egy egészségesen "nedvesű2 orrnál csak még jobban megkönnyíti a bacik útját, nem? Vagy én gondolom hülyén? :D:D:D
2014. febr. 4. 19:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor sem szívjátok ki ha látjátok,hogy ha tele az orra? Nem beteg, de állandóan tele az orra.
2014. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól gondolod. Kinyírja a gyerek nyálkahártyáját. ÁÁÁ...
2014. febr. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso előtti, természetesen leszivom, ha tele van. Viszont volt ugy hogy a száraz levegő miatt szörcsögöt çs ha megfeszültem se jött semmi, én meg nem értettem...azóta nagyon figyelek:)
2014. febr. 6. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!