Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kisfiam vasárnap óta nagyon...

Kisfiam vasárnap óta nagyon étvágytalan. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

10 hónapos lesz. A gyümölcsös püréket és a főzeléket teljesen elutasítja, eddig nagyon szerette. 2 hét alatt fogyott 30 dkg-t. Jó nem egy kis súlyú babáról van szó, most 11,50 kg.

A másik hogy állandóan szopizna. Banánt, tejpépet, pufit és a babapiskótát elfogadja.

Nem lázas csak inkább nyűgös, éjszakánként is megébred 2-3 óránként.

Okozhat ilyet a fogzás? Eddig 6 fogacskája van kint de még ilyesmi nem fordult elő.

Orvoshoz nem nagyon tudom vinni mivel a héten helyettesítik a gyerekorvosunkat. De ha Szerintetek jó volna elvinni mert komolyabb probléma is lehet akkor valahogy megoldom.

Előre is köszönöm a választ!


2014. márc. 25. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, nalunk pontosan ez volt mikor az elso ket foga jott a kisfiamnak, csak es kizarolag szopizni skart, ha csak meglatta a kanalat a kezemben vagy a bebietelt azonnal uvoltott. Mondjuk o nem fogyott akkor sem pedig joforman tenyleg csal anyatejen es vizen elt vagy ket hetig. Szoval szerintem igen okozhatja a fogzas. De mondjuk a vedonot is megkerdezheted ha nincs a ti dokitok.
2014. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a védőnőnk nem ér semmit! A bemagolt szöveget elmondja és kész. Eddig nem sok mindenben segített. Mindig a gyerekorvost hívom csak pont most nem elérhető. Remélem tényleg a fogzás az oka Mindennek.
2014. márc. 25. 20:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehet fogzástól. Adhatsz neki kenyérhéjat rágcsálni, ha fém kanállal etetted eddig, megpróbálhatod műanyaggal. Az is lehet, hogy bujkál benne valami kis betegség, például enyhe nátha. Én néhány nap miatt még nem vinném el, ha más panasza nincs, megvárhatod a saját gyerekorvosotokat.
2014. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
huha, 2 évesen volt a lányom ilyen sulyban :)
2014. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Műanyag kanállal éreztem eddig.

Hát nagy baba volt mikor Megszületett, 59 cm és 4150 gramm. Eddig még soha nem fogyott ezért ijedtem meg egy kicsit.

2014. márc. 25. 20:51
 6/6 A kérdező kommentje:

*éreztem = etettem

( telefon automatikusan javított)

2014. márc. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!