Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A 2 fiam tartós beteg a...

A 2 fiam tartós beteg a gerincferdülésük miatt, fűzőt is hordanak. A kisebbik az idén betölti a 10. életévét, így megszűnik a GYES. Ez után a betegség után is jár (ha kérem) az ápolási díj?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy gericferdülésen mit kell ápolni??? Eljár gondolom gyógytornára, gyógyúszásra, hordja a fűzőt, de neked ez mivel több idő, mintha fociedzésre vagy hegedülni járna?
2014. ápr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem véleményt kértem,hanem elsősorban tapasztalatot.Nem jószántamból maradnék itthon ápolásin,hanem mert nincs lehetőségem elmenni dolgozni jelenleg.Senki nem mondta,hogy folyamatos ápolásra szorul(szerencsére),én csak a törvény adta lehetőséggel szeretnék élni,ha van rá mód.Nekem pont a Magyar Államkincstártól jött az a válasz,a "meddig jár a GYES"kérdésemre,hogy utána kérhetem alanyi jogon az ápolásit az önkormányzattól,ami kb.megegyezik a Gyes összegével.
2014. ápr. 24. 11:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ezt írta az államkincstár, akkor mi a kérdés? Ők tudják legjobban. Sajnálom, hogy nincs munkád, tényleg, de nekem olyan fura, hogy ápolásin lehet lenni gyakorlatilag ápolásra nem szoruló gyerekekkel. De ha nincs más lehetőség, akkor hajrá!
2014. ápr. 25. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!