Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire káros ha tartósan...

Gabi86 kérdése:

Mennyire káros ha tartósan 38fok fölöt van egy baba testhője?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 22:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Életveszélyes. Ha nem reagál lázcsillapítóra, langyos vizes borogatás, vagy hűtőfürdő kell, és ORVOS!
2014. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.pàr tizedet ment csak lejjebb a két lázcsillapító között 38,4-ről 38-ra.ez is bajj.nem engedte magát borogatni mert én bolond hideg vízzel próbàltam.köszi a linkit.most így lanyossal engedi.és alszik mint a bunda.
2014. ápr. 27. 22:41
 4/12 A kérdező kommentje:
Első baba be is vagyok pánikolva,félem is és 2 napja 3órákat alszom.tiszta hülye vagyok hideg víz.
2014. ápr. 27. 22:45
 5/12 anonim ***** válasza:
Szívesen, remélem minden rendben lesz! Figyeld éjszaka is, mert ha nagyon magas a láza nem ébred fel magától, de lehet, hogy lázcsillapítót kell adni neki. Ha nagyon magas, akármennyire tiltakozik, félmeztelenre kell vetkőztetni, és körbetekerni egy lagyos vizes törölközővel. És még egy tanács, a Nurofen például nem adható bizonyos időn belül kétszer, de ha nem megy le a láz, addig adhatsz neki Panadolt, majd ha letelt a Nurofen ideje, újra Nurofent. Jobbulást!
2014. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nme vagy hülye a hideg vizes hibába szinte mindenki bele esik!:) Ösztönösen ez tűnik jónak hűtésre.
2014. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba, és mióta lázas?
2014. ápr. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
11 hós lesz.mellette vagyok egész nap.este sem alszom fél
2014. ápr. 28. 00:19
 9/12 A kérdező kommentje:
11 hós lesz.mellette vagyok egész nap.este sem alszom szinte semmit félek hogy nem ébredek fel és vmi baja lesz.eddig mindig felébred ha làzas volt ebben a 3napban.
2014. ápr. 28. 00:30
 10/12 A kérdező kommentje:
Germicidet meg nurofent váltogatom.köszi a válaszokat.meg még egyszer a linkit.mert azóta csak hőemelkedése van.meg köhög így elég gyakran megébre.társítva egy kis szélgörcsel ami a doki szerint a hasmenés és a vírus miatt van.
2014. ápr. 28. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!