Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hasznalt valaki Advantan...

Hasznalt valaki Advantan kenocsot babajanal?

Figyelt kérdés
5 honapos babamnak a szaja korul csunya foltok jottek ki amik indonkent hol halvanyabbak hol erosebbek. Eddig arra gondoltam hogy a sok nyaladzastol van mert jon a foga. Tegnap a dokink ezt a kenocsot irta fel hogy kenegessem vele, de mara meg csunyabb lett. Jart mar igy valaki?
2014. ápr. 29. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Advantan krém nagyon erős szteroidos krém. Ekcémás bőrre kapta a fiam! Nem tudom milyenek a foltok,de ha nem javul és csúnyábbak ne kend be vele, inkább vidd vissza vagy bőrgyógyászhoz inkább!!!
2014. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Advntan krém nem szteroidos, olvass utána. Mi is használtuk. De ha nektek nem javul tőle a helyzet, vidd vissza.
2014. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tényleg nem szteroidos.. Összekevertem egy másikkal!! De ekcémára való az biztos.. Ezer bocs!!!!!!!!!!!!!!!!
2014. ápr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!