Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akik már kapták az emelt...

Akik már kapták az emelt családit idén meghosszabbították e, valóban majdnem mindenkitől elveszik?

Figyelt kérdés
2014. máj. 17. 18:55
 1/3 szabad név? válasza:
Attól függ milyen ok miatt kapod-kaptad. Én a gyermek súlyos betegsége miatt kapom, minden évben újra kell igényelni, szakorvos adja ki az igazolást. Indokolatlanul, vagyis igazságtalanul szerintem nem vonhatják meg.
2014. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is egy évre kaptam meg, most júniusban megyünk vissza a szakorvoshoz kontrollra, és adja a következő igénylésre az igazolást. Ha továbbra is indokolt, akkor a doki megadja az igazolást, az alapján pedig megkapod az emelt családit. Egyes esetekben megszigorították, pl az asztmás betegek esetében nem minden esetre jár az emelt családi pótlék (sajnos), de alapjaiban valószínűleg nem változott
2014. máj. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Asztmás a kislányom, tőle megvonták az emelt családit.
2014. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!