Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Üdv! 21 honapos kislányomnak...

Tündi0212 kérdése:

Üdv! 21 honapos kislányomnak szunyogcsipés sebes lesz de miért?

Figyelt kérdés
Kèrlek segitsetek nalatok volt e ilyen, kislànyomat valôszinüleg szúnyog megcsipi es elsonek egy normàlis csipèsnek latszik de elkezd hólyagosodni utanna ez ki fakad es egy varas seb lesz!!! Elég nagy ès csúnya! :( hasznàlok rà ezt a ràzokeverèket fenisztilt de ugyan az csak annyi hogy hamarabb varasodik!Mutattuk orvosnal azt mondta allergia kenjem a kenocsel de vagy szunyog még gondolok a hangyàra ahogy jatszik mas nem lehet de inkabb szunyog mert azt lattam! Szerintetek allergia?
2014. jún. 20. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én lányomnak ugyan ez volt nagymamánál, ahol bolha ette össze. FEnistil cseppet, és Calcium pezsgőtablettát javasolt rá a doki. azt mondta allergiás reakció a csípésre.
2014. jún. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mióta az eszemet tudom. Ha olyan valami csíp meg (akár állat, akár növény), amire érzékeny, allergiás vagyok, akkor azonnal hólyagos lesz és sebes.

Sajnos.

Igazi ellenszert még nem találtam, de a körömvirág azért hatásos, meg a kamillás borogatás. Legalábbis nekem.

Lányod is érzékeny bőrű lehet.

2014. jún. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Cinkrázó, bőrgyógyász által felírt hűtőpaszta(esetleg steroidos hűtőpaszta)mást nem raknék rá házilag, tovább ronthatja, ha allergiás akkor a körömvirág elég veszélyes.

De jegelni addig is lehet, és calcium pezsgőt itatni vele, azok jók szoktak lenni.

2014. jún. 21. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Fenistil csepett minden nap kell neki adni vagy hogy? ?
2014. jún. 21. 11:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell, csak amikor csípés van rajta.
2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek a mostani szúnyogcsípések borzalmasan.nekem is a múltkor kettő is behólyagosodott,pedig már 3-as vagyok.és tuti h szúnyog volt.
2014. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34 éves vagyok
2014. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!