Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A 3 hónapos kislányomnak...

A 3 hónapos kislányomnak könnycsatorna elzáródása van. Tudtok ajánlani egy jó szemészt Miskolcon vagy Debrecenben? Azt mondták a Tiszaújvárosi Rendelőbe ne vigyem. De nem tudom miért ne. Esetleg ismeri valaki a Tiszaújvárosi szemészt?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs, hogy írok, bár nem tudok a kérdésedre válaszolni, de próbáltad masszírozni neki? A belső szemzugot kell többször egy nap, hátha segít és nem kell az orvos! Nekünk két nap alatt megoldódott a probléma!
2014. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, hasznos lehet a masszírozás. Kisfiamnak ugyanez volt a problémája, de idővel elmúlt. Sajnos nagyon erőltetik, és minél előbb meg akarják csinálni az orvosok ezt a beavatkozást. Nekem egy barátnőm mondta, aki kint élt Dániában, hogy ott tovább várnak az orvosok, hátha megoldódik ez az elzáródás, mivel a fogzáshoz is köze van. Én elhittem, és valóban (arra már nem emlékszem, hogy a kisfiamnak melyik fogai bújtak ki) de miután kijött néhány foga, magától megoldódott a probléma. Először az egyik szeme jött helyre, aztán egy-két hónapra rá a másik. Gondolom, ahogy kibújik a fog, azt az elzáródást feloldotta. Én nem bántam meg, hogy vártam vele:) Nem akarlak lebeszélni róla, csak gondoltam leírom, hogy nálunk hogy oldódott meg ez a probléma.
2014. júl. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kinövi,békén kell hagyni.Az átmosás fáj
2014. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Masszírozom neki minden nap, de nem használ. Mindig csipásan ébred szegénykém, van amikor a szemét sem tudja kinyitni :( Kamillázom neki, de az sem sokat segít.
2014. júl. 9. 11:59
 5/8 anonim ***** válasza:

nálunk is ez volt,és mondta az orvos,hogy mindenképp kinövi,úgyhogy ne kínozzam az átmosással,adott neomicin cseppet,azzal pár napig csöpögtettem,majd pár nap szünet amíg tűrhető volt.

simán kinőtte.

2014. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És mikorra növik ki?
2014. júl. 10. 05:52
 7/8 anonim ***** válasza:

hát nálunk mindkét szeme nagyon csúnya volt,de az egyik elég gyorsan rendbe jött kb. 7 hónapos korára,a másik viszont csak 1 éves korára.De elmúlt,túl vagyunk rajta-)

Csöpögtesd neki,az sokat segít!

2014. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kétszer voltunk könnycsatorna átmosáson de nincs javulás. Hallottam hogy anyatejet kell cseppenteni a szemébe. Próbálta már valaki? Használ?
2014. aug. 9. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!