Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 9 és fel hónapos kis fiam két...

9 és fel hónapos kis fiam két nappal ezelőtt kisebb kómás állapotba került pár percig. A tapasztalatokat szeretném kérni, mert nagyon tanácstalan vagyok. Ki tapasztalt mar ilyet?

Figyelt kérdés

Mikor este le fektetem,és kb. egy óra múlva halottam,hogy fel sír be mentem a szobába és kivettem az agyból hogy meg vigasztaljam,de a szeme csukva volt. és közben láttam,hogy a keze,lába és a feje is csak le esik,olyan volt mintha nem lett volna magánál. a férjem is bejött mar és fel vette,és el kezdtük kelteni,szólni hozza de semmi.

próbáltuk egy kis vizes kezel az arcát simogatni de semmi. aztán pár perc után ki nyitotta a szemet,de csak előre nézet hiába beszeltünk hozza haza semmi,és közben a keze kicsavarodva meg meredt. és vittük a kórházba,ott meg vizsgálták és azt mondtak,hogy vagy epilepsziás roham volt vagy a védőoltás miatt letehet. de azt 6 hónaposan kapta. szóval nem tudom. De ez mar a második eset volt.


2014. júl. 14. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a furcsa, hogy epilepsziás roham gyanújával nem kértek kivizsgálást. Én kérnék beutalót neurológiára, inkább derüljön ki, hogy semmi baja, csak mélyen aludt, minthogy nagyobb baj legyen.
2014. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap megyünk a házi orvoshoz és biztos,hogy kérek beutalót a kórházba,nem hagyom semmikép.
2014. júl. 14. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
ha kórházba kell mennie vele lehetsz éjjel nappal,nem küldhetnek haza,ezt tudod?
2014. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, remélem, nem lesz semmi baj.
2014. júl. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt lázas véletlenül?A lázgörcsnek is vannak ilyen jelei,de mindenképp kérj,az orvostól beutalót.
2014. júl. 16. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!