Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a legjobb szer, értem itt...

Mi a legjobb szer, értem itt cukor, szirup ami a köhögésre jó száraz?

Figyelt kérdés

6 éves mult a kisfiam és nappal köptetőt adok neki ,de éjjel majd meg fullad olyan szárazan köhög!!

És MÁR ALLERGOLÓGIÁN FÜL ORR GÉGÉSZNÉL IS JÁRTUNK ÉS ÉRDEEKS SEMMI BAJA!!!

És arra gondoltam hátha csak egy gyulladáscsökkentős szert kéne neki vennem!!

Az izlandi zuzmót mondták sokan


2014. szept. 10. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a stodal szirupot vagy a drosera 9 ch-s homeos golyócskát. Adagolást majd írok, ha ezekt választod.
2014. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mézet nem próbáltál?
2014. szept. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Stodal szart se ér, párszor adtam neki, a droserát sem próbáluk azt is hallottam már!

Méz haggyjuk már !!

Nem régi módszerekre lennék kíváncsi ,már rég túl vagyunk rajta!!

2014. szept. 10. 16:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Tehát a droserat meg sem próbálod, eldöntötted, hogy szar.

És mi kérünk elnézést a hülye ötleteinkért. :) Lehet, hogy pszichés a gyerek köhögése... ;-)

2014. szept. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Elnézést én egy szóval sem mondtam hogy a drosera szar olvasd már el rendesen!! A stodal kapta a jelzőt!

Köszi!

2014. szept. 10. 16:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kellene a régi módszereket degradálni. Ősi kínai módszerekért komoly összegeket fizetnek, akik azt szeretnék, a méz is elég régi, ahogy Te is minősítetted, de legalább hatásos és természetes. De ha Te tudod, hogy melyik szer milyen, akkor miért itt kérdezel? Az izlandi zuzmó is régi, csak az előállítás új.
2014. szept. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Köhög még az a szegény gyerek?
2014. szept. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem már megfulladt!!
2014. szept. 11. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Hááát, Te aztán jól megmondtad kérdező! Hogy lehet a saját gyerekedről ilyesmit írni, még a gondolat is elborzasztó.
2014. szept. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!