Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiutesek jelennek a 9 honapos...

Alexandraxxx kérdése:

Kiutesek jelennek a 9 honapos babam nyakan elol. Lehet ekcema?

Figyelt kérdés
Mar doktornal is voltunk es azt mondta Ne aggodjunk meet ez csecsemokori ekcema,attol a hogy odafolyik a nyala es AZ etel.bevorosidek es nagyon viszket szegenykemnek,lehet ekcema es ha AZ kinovi,es mikor?kaptunk ra levert kremet,AZ segit de mindig visszajon!

2014. szept. 12. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Kenegesd a krémmel, helyre fog jönni, de én is 100%-rá mondanám hogy a nyála miatt van. Lehet kapni nyál kendőt is asszem, de én amikor láttam hogy nagyon nyálzik, mindig törölgettem, mert még az álla is pöttyös volt.
2014. szept. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne, hogy javult-e nálatok az állapot? Mi lett a foltokkal azóta? Nálunk ugyanígy kezdődött, nyálra gondoltam, hogy bepállott. 4-5 hónapos korában kezdődött, múlt héten lettt 1 éves és még mindig ugyanott jön ki neki ha valamitől belobban az ekcéma. Nálunk magan bőrgyógyász állapított meg atópiás ekcémát, nem csoda hisz apukának is az van.

Kezelted valamivel? Nekünk naponta kell hidratálni, és a dokitól gyógykrémet kaptunk. Plusz figyelem, hogy mely ételek után jön ki neki jobban.

2014. dec. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!