Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrszívó-porszívón kívül van,...

Orrszívó-porszívón kívül van, ami elég hatásosan kiszívja az orrot?

Figyelt kérdés
A porszívót nem használhatom éjszaka, kéne olyankorra valami más megoldás.
2014. okt. 5. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a porszívó helyett kínomban megszívtam az orrszívót, pontosabban annyira csak, hogy éppen legyen vákum benne, nem tüdőre tisztaerőből. Hát, nem esett jól, de hirtelen nem tudtam mit csinálni, a bukástól eldugult teljesen az orra anno és a porszívót nem volt időm kirángatni a helyéről. Igazából ronda dolog, de működik úgy is.
2014. okt. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem talaltam meg a porszivotol jobbat. :( Amit az elso mondd, bevalik anyamek meg igy szivtak a mi orrunkat! :) Nem a leghatasosabb, de a porszivo helyett talan ez lehet jo megoldas.

Amugy miert nem hasznalhatsz porszivot?

2014. okt. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az orrszívó-porszívó nobel-díjat érdemelne, mert páratlanul hatékony. De amit itt leírtak, hogy szájjal is csinálják, ezért kitüntetés járna :-), egy igazi anya tényleg mindenre képes.
2014. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem használhatja éjjel, mert felébred ra mindenki. A család meg csak csak megértené, de ha pl panelban lakik, a szomszédok kiborulnanak.... En azert bekapcsoltam éjjel: letakartam paplannal, takarokkal, alá is tettem takarót, igy nem volt olyan nagy hangja.
2014. okt. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Létezik elektromos orrszívó is, úgy tudom, az ugyanolyan hatásos, csak kicsit nehezebb pont úgy tenni az orrába, hogy vákuum keletkezzen. Nem tudom, az milyen hangos, egy barátnőmnek van ilyen orrszívó-porszívó helyett.
2014. okt. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Pesztonka nevű elektromos (hálózatról vagy elemmel is megy) orrszívónk van - hatásos és halkabb jóval, mint a porszívónk, bár nálunk ez totál mindegy, mert a gyerek úgyis túlüvölti. Viszont kéznél van, kicsi és lehet vinni utazásra is.
2014. okt. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nálunk az egész ház orrszívó-porszívózik éjjel. Lehet tudni, hogy mikor melyik gyerek beteg. Franc nem venne ezért egy másik jóval drágábbat. Néhány mp-et ki lehet bírni.
2014. okt. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én nagyon nem szeretem az orrszívó-porszívót.hangos a poszivonk,az orrszívó itt vagy ott szétcsúszik.

ha lenne egy tuti tippetek,h.melyik elektromos orrszívót vegyem meg,megköszönném!

2014. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!