Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 17 hós lányom most kezdte a...

17 hós lányom most kezdte a bölcsit. Egy hét taknyos-vírusos itthonlét után a héten 3 napot töltött a bölcsiben és ismét folyik az orra. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, ha a következő hétre ismét beteg lenne. Nektek mi vált be? Hogyan erősítsem meg az immunrendszerét és mivel érdemes kúrálnom, ha (egyelőre) csak az orra folyik.

2015. ápr. 30. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
az elso honap ilyen, ezt bele kell kalkulalni, sajnos nem tudod hirtelen egy het alatt megerositeni. At kell esnie ezen a par betegsegen es utana siman alkalmazkodik majd a kozosseghez.
2015. ápr. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Több zöldség-gyümölcs, esetleg gyerekvitamin segíthet legalább kicsit gyorsabbab átevickéni ezen a beteges időszakon.
2015. ápr. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak az első hónap lenne ilyen, ahogy az első válaszoló írta... Van, akinek évekig, a szerencsésebbeknek hónapokig tart.
2015. ápr. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretnelek elkeseriteni,de most egy jo ideig sajnos ez lesz.

Meggyogyul az egyik betegsegbol elviszed bolcsibe es ket nap utan jon a kovetkezo betegseg.Es az orfolyas csak a kezdet.

Annyi virus es bacilus van a gyermekkozossegben,hogy el nem tudod kepzelni:(

Amig nem jart a kislanyom oviba azt sem tudam mi a megfazas vagy natha.

Na amiota ovis elfelejthettem,hogy Karacsony van vagy Husvet minden unnepre lebetegszik.Hanyas- hasmene,influenza,kruppos roham,arcureggyullada stb. Most nagycsoportos,jovoheten lesz a szuletesnapja amire mar nagyon reg keszulunk,tortat rendeltunk a kis csoporttarsainak megirtuk a meghivokat,ovodaba ilyenkor megkoszontik amire mar nagyon vart.Es mi be betegedett meg tegnaptol?.??

BARANYHIMLOS lett!!!

Ket napja sir,hogy olyan szep musorral keszultek az Anyak napjara es annyira varja a szuletesnapjat.Ehelyett kenegetem szegenykemet husitoporral mert tele van holyagokkal es a lazat csillapitom:(

Na hat ezzel jar sajnos a bolcs meg az ovi.

Addig jo amig csak az orra folyik:-)

2015. ápr. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Elozo vagyok.

A lenyeget nem irtam le, hogy minden letezo vitamint szedtunk mar. Plusz eszkimo kids halolajat.

Minden tavasszal es osszel sobarlangba jarunk, hogy igy is erosodjon az immunredszere.

2015. ápr. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első hónap? Inkább az első év. Csak azt tudom tanácsolni, hogy kitartás! Az én fiam múlt év szeptembertől jár csanába, gyakorlatilag azóta beteg szinte folyamatosan. 5 hete szedi a Ribomunyl immunerősítő kúrát, azóta nem volt beteg (le is kopogom gyorsan), de addig nagyon sokat. Ez ilyen, nem nagyon tudsz mit tenni.
2015. máj. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mi a fene ***** válasza:
Gyerekélet, ezzel jár. Kinek hamarabb, kinek később múlik el ! Kitartás ! Szerencsés, akinek van ráérő nagymama a közelben, egyébként iszonyú nehéz időszak, ha az anyuka már dolgozik , dehát nyilván, azért adta bölcsibe !Nem szeretném újra kezdeni !Reménykedj, hogy jön a nyár, bár reggel hűvös van, de hátha megerősödik !
2015. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

remélem segít majd *^-^*

2015. máj. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2015. máj. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!