Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Maltofer cseppekkel tapasztala...

Maltofer cseppekkel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

8 hetes babámnak írta fel az orvos, napi 2x6 cseppet, mellé folsavat napi 1/4 tablettát. Alacsony volt a hematokrit szintje. Beadtam neki ma a 12 cseppet, de most olvasom több helyen, hogy csak annyit szabad naponta ahány kg. Most akkor hogy is van? Remélem nem csináltam gondot a babámnak...

És a biogaia cseppeket adhatom mellette?


2016. márc. 22. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvos utasítását kövesd. Én is adtam a kisfiamnak az első 2-3 hónapban, 10-15 cseppet. Ennyit írt fel az orvos. Semmi baja nem lett 😊. Gondolom lehet Biogaia-t adni, mi infacolt adtunk a maltofer mellett.
2016. márc. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgy add, ahogy az orvos javasolta. A vas adásánál arra kell vigyázni, hogyha beteg, (nátha, vírus) akkor szüneteltetni kell az adagolást.
2016. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Közben elolvastam figyelmesebben a tájékoztatót is, abból is arra jutottam, hogy az orvosra hallgatok :) viszont a folsavról csak annyit mondott hogy napi 1/4 tabletta, de mekkora tabletta? 3 mg-osat kaptam azt negyedelem, jó úgy?
2016. márc. 23. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!