Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Neisvac-c oltással kapcsolatba...

Neisvac-c oltással kapcsolatban kinek van tapasztalata?

Figyelt kérdés
Érdemes-e beadni, van-e mellékhatása? Megütötte a fülem,egy másik fórumon irtak róla olyat,hogy volt,aki lebénult tőle. Nem is csak egy véleményben. Ezért a dilemmám.

2016. jún. 14. 10:25
 1/3 Bella169 ***** válasza:

A lányom 3 és 6 hósan megkapta. Semmi baja nem lett tőle. Még csak hőemelkedése sem lett. Egy picit talán a szokottnál is többet aludt 2 napig. másfél 2 éves kora között fogja a 3. egyben utolsó oltást megkapni.

Én fontosnak tartottam beadatni mert az agyhártya gyulladás csúnya dolgokat tud művelni. Nem kevés szövődménye lehet és okozhat maradandó károsodást is. Ha gyerekként elkapja, nem biztos, hogy feltudna gyógyulni belőle, így szerintem az oltás kisebb rizikó.

2016. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és a segitséget!!
2016. jún. 14. 19:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk volt halál eset a családban az agyhártya gyulladás miatt,de ennek ellenére mégis vaciláltunk.Egy olyan orvos aki nem oltás párti,viszont meggyőzött minket,hogy ilyen előzménnyel be kell adatni.Semmi szövődményt nem okozott az oltás.
2016. jún. 21. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!