Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Most fogja kapni a babám...

Most fogja kapni a babám 2hónapos korban adhato injekciót védőnönk mondta irassak kupot az orvossal hoemelkedés esetleg láz miatt más megoldás kúp helyett lehetséges szerintetek?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Én úgy tudom hogy szirupokat csak 3hónapos kortól szabad használni.

Ha esetleg láza lenne akkor is elég fél kúp (hosszába vágva)

De nem is biztos hogy belázasodik. Mi múlt hónapban kaptuk meg, szopizott és aludt utána egy nagyot. Semmi baja nem volt, max annyi tálan hogy bújosabb.

2016. nov. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Szirupot ket honapos kortol lehet, igy kerd a patikaban. En soha nem dugdstam semmit fel a gyerekemnek.
2016. nov. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Mindharom gyerekemnel a kup volt mindig a leghatasosabb.
2016. nov. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is mondta a védőnő oltás utánra, ki is valtottam, de nem kellett. Nyűgös nyugtalan volt, de csak 2x 1-1 órát sirt vigasztalhatatlanul, láza nem volt csak hőemelkedése. Nem adtam kúpot.
2016. nov. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi már újszülött korban kaptunk kúpot, ha kellene, legyen otthon.

A 2 hónapos oltás után nem kellett, és később sem.

2016. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van valami konkrét oka, hogy nem akarsz kúpot adni neki? A babákat ez még nem viseli meg egyáltalán, észre sem veszik, az majd később jön, hogy nem akarják, hogy bármit a fenekükbe dugjanak. Most legyen otthon lázcsillapító kúp, de nem biztos, hogy szükség lesz rá.
2016. nov. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"En soha nem dugdstam semmit fel a gyerekemnek."

valószínű a te gyereked sosem volt olyan lázas, hogy szükség legyen rá. mert van, akinek semmi nem hazsnál, még a kúp sem.

Vagy elnézted volna, hogy szegény szenved, esetleg lázgörcsöt kap, csak mert te nem "dugdosol fel semmit" neki?

2016. nov. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!