Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fitymaszűkületre írt kenőccsel...

Fitymaszűkületre írt kenőccsel hogyan kenjem a kukacot?

Figyelt kérdés
Fitymaszűkületre Diprosalic kenőcsöt kapott 7 éves kisfiam. 4 évesen már használtunk Ftorocortot, de akkor még annyira le volt tapadva neki, hogy nem lehetett hátrahúzni, akkor egyértelmű volt, hogy hová kenjem. De mostmár hátra lehet húzni, csak szűkebb még. Most nem hátrahúzva csak a végén kenjem a bőrt, vagy kissé hátrahúzva körbe? Mivel ez elvékonyítja a bőrt, aggódom, hogy a makkal szabad érintkezni a kenőcsnek?! ha kicsit is hátrahúzom, akkor azért egy kevés kerül oda is...
2017. jan. 11. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de erre én is nagyon kíváncsi lennék! Ugyanez a gond, fel lehet húzni, de nem teljesen.
2017. jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor már ketten vagyunk, de válasz 0... :D
2017. jan. 12. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor várunk... :) Itt nem lehet előre helyezni a kérdést ha sokáig nem érkezik rá válasz?
2017. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De lehet, egy idő után, de nekem amire alapból nem jön válasz általában akkor sem szokott... Én viszont megoldottam a problémát, úgy, hogy hiába lehet már sokkal jobban hátrahúzni, csak annyira húzom hátra, pontosabban a fiam, hogy csak egy kis rés legyen, mint amikor még csak addig lehetett hátrahúzni, így körbe tudom kenni. javul is szépen!
2017. jan. 22. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!