Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthás babának milyen gyakran...

Náthás babának milyen gyakran kell kiszívni az orrát?

Figyelt kérdés
Most először beteg a 9 hónapos babám, végülis csak az orra csorog és tüsszent. Eddig nem nagyon szívtam az orrát, max pici baba korában néha, így elszokott tőle és most nagyon utálja, fél tőle, sír, nem engedi. De tudom, hogy jót teszek vele, ha kiszívom. De milyen gyakran kell? Hallattszik, hogy szörcsög, de azért kap levegőt, eszik, alszik, jókedvű.
2017. jan. 12. 12:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szörcsög, akkor evés előtt mindenképpen, de óránként max 3x. Ha nem annyira vészes, akkor ritkábban. Erre sajnos neked kell rájönnin mert minden baba Es minden náthás orr más :(
2017. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha folyik kifele, evés előtt és alvás előtt én így szoktam, legrosszabb éjszaka vízszintesbe akkor többször kell.

Lényeg tengervizes orrspray , 1-2 perc várakozás, orrszívás majd 3-4 napig nasivin sanft. És éjszaka nagyon sokat segített az orrdugulás elleni párnalapok azt még addig ajánlom megrendelni amíg ilyen enyhe a nátha. Luuf balzsamnál hatékonyabb volt nekünk.

Jobbulást!

2017. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még annyi ilyenkor napi 10-11 csepp cebion csepp és csipkebogyó teát adtam neki, ez is nagyon sokat segít.
2017. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondta a doki, hogy annyiszor szívjam, ahányszor a sajátomat fújnám. Tehát egy kis szörcsögès miatt nem, de ha èpp nagyon jön, akkor gyakrabban. Szerintem te is kifújnád mondjuk 10 percenkènt, ha nem kapnál levegő/ömlene belőle a cucc.
2017. jan. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!