Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 hónapos baba pocakjá érdes,...

4 hónapos baba pocakjá érdes, piros száraz folt mitől lehet?

Figyelt kérdés
egy 5 ftos méretű, 3 napja piros neki és száraz, érdes ott a bőr...nem hólyagos nem kiütéses csak száraz. ez mitől lehet? és ma már egy másik helyen, szintén a pocakján is kijött...kaja nem valószìnű, anyatejes én meg nem ettem semmi különlegest..
2017. jan. 15. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ekcéma
2017. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is ekcéma lehet, vidd el bőrgyógyászhoz :)
2017. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ekzéma és ha rám hallgatsz nem kened szteroidos szarral, hanem veszel finomítatlan natúr shea vajat és avval kenegeted. Orvos lássa persze, hátha segít rájönni mitől van, de hogy mivel kezeled az rajtad áll.
2017. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem kentem ra semmit még fpgalmam suncs mivel lehet kezelni az ekcemat. de amugy az nem holyagos??
2017. jan. 16. 07:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül hólyagos. Én már kinőttem, de kis gyerekkoromtól vagy 20 éves koromig szenvedtem vele. Akkor volt hólyagos, amikor szétvakartam, vagy pl nyár volt és a térdhajlatom beizzadt és ott jött ki.

Nekem háziorvos írt fel ekcémára krémet, amit gyógyszertárban kevertek. De lehet tényleg érdemes lenne megpróbálni természetes, finom krémekkel, amit az előttem hozzászóló is ajánlott.

2017. jan. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!