Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom skarlátos lett,...

Kislányom skarlátos lett, totál étvágytalan 2 napja szinte semmit nem eszik. Tapasztalatok alapján mi az amit ilyenkor hajlandóak megenni? 4 éves

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 10:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kakaót. Olyan beteg még soha nem volt egyik se, hogy az ne csússzon :) Éhenhalás ellen megteszi, aztán csak visszajön az étvágya. Jobbulást!
2017. márc. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom annak idején csak a hideg, krémes, édes dolgokat ette meg akkor is, amikor bárányhimlős volt, és akkor is, amikor skarlátos.

Madártej, gyümölcsjoghurt, tejes gyümölcsöd turmixok.

2017. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
4 eves, kerdezd meg mit szeretne. Az enyem jeghideg gyumolcslet fogad el ha beteg.
2017. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem szeretne, pedig az összes kedvencét végigkérdeztem már. Fáj neki a nyelés, ezért kéne valami, ami könnyebben csúszik.
2017. márc. 20. 11:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Adj neki fajdalomcsillapitot, az kb 30 percenbelul hat, es akkor kinald fokyadekkal. A hideget szeretik ilyenkor, lehet turmix, facsart gyumolcsle


Enni nem kell ne eroltesd

2017. márc. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor sem lesu semmi baja, ha napokignem eszik, de tudo , hogy ijesztő. A lényeg, hogy folyadékot vegyen magához. Majd, ha joban lesz bepótolja, nyugodj meg!
2017. márc. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Kisfiam is skarlátos, kb egy boltnyi dolgot kérdeztem már tőle de semmi sem kell neki.

Hideg gyümi levek, kakaó, joghurtokat lecsúsznak de nagyon lassan nagyon kevés.

Jobbulást!

2017. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy bepróbálkozom egy hideg gyümölcslevessel, az hátha lecsúszik. Most elkezdte az antibiotikum kúrát, remélem napról-napra nőni fog az étvágya is. Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 20. 12:55
 9/14 anonim ***** válasza:

Semmit, ne erőltesd, neked sem esik jól semmi ha fáj a torkod.

Igyon, a többi majd pótolja ha jobban lesz!

2017. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Erőltetni természetesen nem erőltetem, csak olyan rossz nézni, hogy szombat óta egy árva falatot nem evett...
2017. márc. 20. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!