Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyit vártok a gyerekorvosnál?

Mennyit vártok a gyerekorvosnál?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
A miénkhez lehet időpontot kérni, azt betartják. Volt hogy nem kértem olyankor fél-háromnegyed órát kb.
2017. márc. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk időpontot is lehet kérni, illetve ha nincs időpontod, akkor odamész a rendelére, és húzol sorszámot. Felváltva hívják be az időpontosokat, meg a sorszámosokat.
2017. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet időpontot kérni. De volt h nem kértem és bizony 1 órát vártunk. De influenza szezonba inkább kihívtam a dokit. Mar nem tudtak időpontot adni annyian voltak....
2017. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk is lehet időpontot kérni, ma sajnos csak 9:18kor jutottunk be 9:10 helyett.. Eddig mikor időpontunk volt mindig max 2 perccel később mentünk be. Akinek nincs időpontja és nincs az ajtóban 7:15kor (7:30kor nyitják az ajtót) megszívta és esélyes a min. 2 óra várakozás
2017. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sorszámot kell húzni, és akár 1-2 órát is :(
2017. márc. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon változó, 10 perc vagy bő 1 óra.
2017. márc. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha idopontra megyunk max par percet.


Ha nem idopontra, ertelemszeruen attol fugg hanyan vannak. 5 perc, 1 ora, stb.

2017. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk csak időpontra lehet menni. Mégis ha a rendelési idő vége felé van az időpont, addigra már simán összejöhet fél óra csúszás is.
2017. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi magánrendelésre szoktunk menni, a doktornő lakására. Telefonálok neki,hogy mikor mehetünk általában azonnal tud fogadni, olyankor csak mi vagyunk semennyit sem kell várni. Rendelési időben nem szoktam menni, mert ott várhatnánk órákat. A státusz vizsgálatok alkalmával is minimum másfél óra a várakozás.
2017. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!