Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Valaki találkozott már ilyen...

Anonymous.E kérdése:

Valaki találkozott már ilyen kiütésel?

Figyelt kérdés

A házi orvos látta, azt mondta h valószínűleg allergia. A tejet es tojást kerüljük. Ez volt pénteken, azóta semmi valtozás kb. Napkozen elmúlik estére újra kijön. Linkeltem a kepeket. [link]

[link]


2017. márc. 20. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem évekig volt. Ugyanígy este jött ki nagyon. Homoktövis szörptől elmúlt. Ebben nagyon sok a c-vitamin és antihisztamin hatású. Az orvosok nem tudtak segíteni, főleg a házi nem ért hozzá. Nem tőlük tudtam meg, hogy van ilyen gyümölcs.
2017. márc. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Ezek a kiütések 14 hos kislányon vannak... foggalmam sincs h mi válthatta ki vagy esetleg mire allergiás. Smmi újdonság nem volt. Bőrgyógyászaton tudnának segíteni?
2017. márc. 20. 19:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudnának. Mi is hiába voltunk. Tudom, hogy nem volt újdonság ételben. Én is végigcsinátam, hogy keressük a hunyót. Napokig csak főtt krumplit és rizst tehettem, de az sem segített. Bőrgyógyász kért allergiát tesztet ételekre, féreg Péter vizsgálatot, de az is negatív. Esetleg valami góc lehet a gyerek szervezetében. Nincs gyulladás ? Bármilyen.
2017. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Féreg pete


Ezt a teló megőrjít.

2017. márc. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztos lehetsz benne, hogy nem étel allergia. Teljes kivizsgálást lehet kér orvos.
2017. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy gyulladás lenne a szervezetében, nem tudom hogy azt hogyan lehetne észre venni. De tunet mentes, tehát nem zavarja nem piszkálja, nem nyűgös . Hát ha továbbra sem múlik akkor megmutatom a gyerekszakrendelőbe )
2017. márc. 20. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy este valami olyan anyaggal érintkezik, amivel napközben nem? Mivel reggelre elmúlik. Esetleg annyira elfárad, hogy így reagál? Az én kislányom, amikor nagyon kiborul(pl. orvosnál, vagy nagyon megijed vmitől, stb.) piros foltok, pöttyök jönnek elő rajta. Szóval akár idegi alapon is lehet.
2017. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De édes baba!:))

Vidd el bőrgyógyászatára , mutasd meg, azzal nem veszítesz semmit!

Szerintem csalánkiütés, de egy orvos adhat csak megnyugtató választ.

2017. márc. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Elmúlt magától! : :)
2017. márc. 22. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!