Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Skarlátos közösségben milyen...

Skarlátos közösségben milyen a betegség terjedési aránya?

Figyelt kérdés
Akinek gyerkőce oviban/suliban elkapta: a csoportból nagyrészt mindenki így járt vagy azért akadt, aki megúszta?
2017. márc. 21. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy pont a kérdésedre válaszolok, de a skarlát a fiam ovijában is terítékre került. A fiam csoportjában eddig ketten vagy hárman fertőződtek meg, a többiekről nem tudok. A fiam (lekopogom) nem kapta el, pedig az egyik legjobb kisbarátnője megfertőződött. Sokat játszansk együtt, felkészültem a legrosszabbra, és úgy tűnik, megúsztuk.
2017. márc. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem skarlátnál szoktak megelőzésképp valami gyógyszert felírni?
2017. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszaitokat! :)

(Igen, én is hallottam ilyet h antibigyot írnak fel - mondjuk én feleslegesen nem adnám be, csak ha elkapja)

2017. márc. 22. 09:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha olvasod, kedves kérdező: skarlát volt mégis...és most én vagyok benne, ma már elkezdtem pöttyösödni, a kislányom miatt pedig aggódom, mert Ő még nem kapta el, de itthon a bátyustól...elkerülhetetlen lesz.
2017. márc. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Sajnálom, másik kérdéshez szántam ezt a választ.
2017. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jobbulást! :)
2017. márc. 22. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
😃köszönöm.
2017. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!