Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyakori betegsegektol legyengu...

Gyakori betegsegektol legyengult kisgyermek immunrendszeret mivel tudnám "visszaerositeni"?

Figyelt kérdés

Betegseget kovetoen kb. 4-5 nap es ujrafertozodik az oviban. A télen alig tudott kozossegbe jarni. Es akkor jon , jo esetben csak 1 het kezelés, antibiotikum altalaban, mert mindig horghurut a vége.

Van ebből kiút?

Hogy lehetne erosebbe tennem?

Ötletek?


2017. márc. 22. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
18%

Az antibiotikummal tonkre lett vagva az immunrendszere, kar volt.

Sok zoldseg, gyumolcs, nem kell antibiotikummal tomni, mozgas, esetleg vitamin.

2017. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%

Vacsora mindig legyen főtt étel. Legjobb főzelék husival.

Az immunerősitők semmit nem érnek csak megfelelő táplálkozás mellett

2017. márc. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok zöldség , gyümölcs , főzelék, levesek. Adj neki probiotukumot. Mi a bonolac pro kidet használjuk. Szerencsére kisfiam nem beteges, de ha elkezd taknyos lenni vagy köhögni akkor adom neki és így nem is mászik bele a nyavajakba, pedig ő is közösségben van, bölcsis.
2017. márc. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Probiotikum, C és D vitamin. Érdemes kipróbálni a Broncho-Vaxom szájon át szedhető "oltást" is a mindig visszatérő felső légúti fertőzések ellen (receptre), egyszer azzal úsztuk meg az orrmandula-műtétet. Aztán az egyik enyémnek szerintem a nagyon intenzív testmozgás vált be. Mióta heti 3x2 órát jár edzésre (ez ovisnál lehet torna, foci, tánc, lényeg, hogy leizzadjon:)), azóta - két éve - kisebb orrfolyást leszámítva (persze lekopogom) nem volt beteg, pedig bölcsi/ovi/suliban és itthon sorra kidőltünk telente.
2017. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez bizony az antibiotikum miatt van. Ugyanígy jártam gyerekként, egy masszív tűfóbiát is összeszedtem a sok injekció miatt.

Aztán anyám mondta, hogy próbáljuk meg antibiotikum nélkül. Az orvos beleegyezett, néhány hónap alatt hirtelen "egészséges" lettem, évi 3-4 alkalommal voltam csak beteg. Ez 5 éves koromban volt. Kamaszként, felnőttként meg szinte soha nem voltam/vagyok beteg.


Mozogjon sokat, egyen változatosan, antibiotikumot csak akkor kapjon, ha tényleg igazolható a bakteriális fertőzés (kenetből, vérből, stb). Van létjogosultsága az antibiotikumnak, de nem ilyen tömeges mennyiségben, mert annak ez lesz a vége.

2017. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valszokat.

Tudom, hogy a sok antibiotikum nem tesz jot, de higyjetek el nem orombol szedte. Minden kisebb megfazas eddig szovodmennyel jart. Vagy arcureggyulladas vagy horghurut vagy mindketto. 2x volt korhazban is. Kezeletlenul befullad. Hogy tudnam ezeket gyogyszer nelkul kigyogyitani egy kis vitaminnal? Legutobb 40 fok folotti laza is volt...sajnos

Ragyurunk sz etkezesre, szed pribiotikumot,c es d vit is melle mar reg.

2017. márc. 23. 14:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Broncho-Vaxom. Nálunk is ez segített, ősztől tavaszig havonta szedte az antibiotikumot mert minden ráment a fülére, volt mandula műtét, de úgyan úgy jártunk minden betegséggel. Most ősszel is kezdődött az oviban az 1-2 hét ovi 2 hét itthon. Decemberbe kiírta a doki ezt az immunerősitöt, azóta nem gyulladt be a füle, és csak egyszer folyt az orra, nem volt lázas se. Őszintén szólva mérges vagyok, hogy nem javasolta előbb az orvos, sok antibiotikumot megúszhattunk volna...
2017. márc. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Tapasztalatból mondom:


A KAQUN víz terápia tudományosan bizonyítottan két hét alatt 600%-al megnöveli az immunrendszert.


Ezért gyógyulnak meg a halálos betegek is. Vittem már pár utolsó stádiumban levő rákos beteget oda. Most "köszönik, jól vannak".

2017. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!