Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lágyéksérv műtét után lehet...

Lágyéksérv műtét után lehet hason aludni?

Figyelt kérdés
Kisfiamat lágyéksérvvel műtötték múlt hétfőn.Nagyon szeret hason aludni de nem engedem.Egyik éjjel vagy lehet minden éjjel átmentem hozzá mert nyöszörgött és hason aludt.Nem tudom mert nem nagyon ébred meg éjjel végig alszik hogy még mikor aludt úgy.Átfordítottam oldalra Nehogy baj legyen!Szerintetek?Most vettemészre délelőtt hogy az egyik zacsija nagyobb mint a másik.Ez lehet valami sérvvel kapcsolatos?
2017. júl. 2. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a lágyéksérv műtét után 1 hétig nem altattam hason, de kisfiam nem is szeretett úgy aludni, tehát szerencsém is volt.Baja nem lesz tőle, orvos a műtét után azt mondta úgy altatom ahogy akarom, csak a biztonság kedvéért nem tettem hasra.Nekünk is így volt, hogy a zacskó egyik oldala nagyon be volt dagadva, a másik nem, de az már a műtét másnapjától olyan volt kb. 1 hétig.Nem kell visszamennetek kontrollra?Mi egy hét után voltunk.Kontrollon meg az orvos úgy is megnézi.
2017. júl. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma voltunk.Mimden rendbe volt.
2017. júl. 3. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!