Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 nappal az 1 éves oltás után...

3 nappal az 1 éves oltás után hőemelkedése van a kislányomnak. Ettől az oltástól így napokkal később jelentkezhet mellékhatásként a hőemelkedés?

Figyelt kérdés
A mellkasomon pihen egész nap, sokat alszik, más tünete nincs. Láz sincs. Szerintetek lehet hozzá köze?
2018. júl. 8. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen kb 1-2 hétig lehet minden oltásnak mellékhatásai.Én épp múltkor kérdeztem a védőnőtől ,mert nálunk is gondot okozott az egyik oltás pedig már azt gondoltam ,,túl vagyunk rajta" mert eltelt 4-5 nap.
2018. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Én azt hittem csak az MMR-nél jellemző, hogy napokkal később jöhet mellékhatás. Eddig egyik oltás se okozott gondot, de most jön 3 foga is. Viszont olyan furcsa, enni jól eszik, se orrfolyás se híg széklet semmi, a betegségek nem így néztek ki eddig egyik gyereknél se, nem tudom még mire gondoljak, így merült fel az oltás.
2018. júl. 8. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Hőemelkedése lehet a fogzástól is, nálunk van foga ami hőemelkedéssel jött ki, meg volt aminél hőemelkedés nem volt ,de ment a hasa.

Így inkább a fogára gondolnék a helyedbe.Főleg, ha más oltásnál se volt hőemelkedéses.Nálunk sajnos szinte mindegyik oltás után volt eddig.

2018. júl. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi neked is!

Jön 3 foga.

2018. júl. 8. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!