Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Megosztaná velem a tapasztalat...

Megosztaná velem a tapasztalatait, az, akinek volt ér anyajegy a babája fején?

Figyelt kérdés

2019. jan. 12. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Mire vagy kiváncsi?


A homlokán van kb két honaposan jött ki. Voltam vele borgyogyaszaton, megoszlottak a vélemények, hogy kell e vele valamit csinálni.


A körzeti orvos mondta, hogy fel éves koráig no, utána csökken a merete. Mi végül nem mutettuk, most 15 hónapos már rengeteget halvanyodott egész picike tűhegyni lett. Nem dudorodik ki. Észrevehető, de nem feltűnő.


Ha zavarni fogja, támogatjuk a mutetben.

2019. jan. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ilyenekre vagyok kíváncsi Köszönöm.

Hogy sokat nőtt e a mérete, hogy csináltatok e vele valamit, hogy kidudorodik e másnak is. Én jövő hezen tudom megmutatni orvosnak. Addig várom a további történeteket, ki hogyan kezelte a dolgot.

2019. jan. 12. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a vállamon volt, de elmúlt magától is. Mondjuk kb 20 év alatt, de engem pont nem zavart.
2019. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Neki a feje tetején van, nem tudom ha megnő a haja fogja e takarni.
2019. jan. 12. 11:31
 5/10 A kérdező kommentje:
Homlok vonalban
2019. jan. 12. 11:32
 6/10 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, eleinte kidudorodott, de elkezdett csökkenni, a merete a szín erőssége is. Eleinte gombostu fejnyi volt, most inkább tuhegynyi.
2019. jan. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok. Az enyém ujjbegynyi volt, de nekem se nőtt semmit születésem óta. Az elején kidudorodott, de az is hamar lelapult és folyamatosan halványodott.
2019. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az enyémnek a hajas fejbőrén van. kb a hüvelykujjon lévő köröm nagyságú. 2 hetesen kezdett el kijönni egy nagyon kicsi pötty volt. folyamatosan nőtt meg egyre jobban kidudorodott. Dr.Tasnádi Géza hemangiomákkal foglalkozo professzort tudom ajánlani. fagyasztást csinál 7000. ft-ért és azóta nagyon de nagyon sokat halványodott és már nem is dudorodik ki. alig észre vehető. 3x voltunk fagyasztáson. De ő Budapesten rendel, most a Kelen kórházban ha jól tudom.
2019. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó, milyen intenzitással nőtt?

nekünk kb két hete jött ki egyszer csak észre vettem, de azőóta nem nőt és a szine sem változott meg.

2019. jan. 12. 17:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Lassan de 1 éves korára elérte a köröm nagyságot amit írtam.
2019. jan. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!