Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet eddig lázas az influenza...

Lehet eddig lázas az influenzatol egy 2 éves gyerek?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál, kétszer is...

Ugy esett h az egesz családot ledöntötte az influenza. A kisebbiek fiam (2ev 2honap)hetfo este lett eloszor lazas es kb.csutortok reggel mertem az első 36-tal kezdodo hőt.

Orvos látta elotte, kapott a kohogesere minden felet es csutortokre jobban is lett. Penteken mentunk kontrollra laztalanul, javul mindenki, szuper.

Aztan mire hazaertunk a kicsinek ujra 37,7volt a hoje es teljesen bagyadt. A nagy (4,5ev)ma mar virgonc, a kicsinek most estere 39,4 lett a laza...

Ez normalis??? Meg nem esett tul a betegsegen? vagy ez mas? Kuppal alszik most... (kis megszakitassal 5 napja lazas)



2019. febr. 2. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán visszaesettm
2019. febr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Volt nálunk is ilyen, visszaesett vagy valamit még rákapott. Az én fiam 10 napig volt kis megszakítással 39-40 fokos lázas 8 évesen. Hétfőn vidd el megint az orvoshoz, lehet, hogy bakteriális ráfertőződése van.
2019. febr. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb ha ujra megnezi az orvos, nalunk is hasonlo volt par hete. Kiderult hogy azert lett ujra lazas mert szepen rahuzodott a fulere, bacis fertozese lett. Igy antibiotikum muszaj volt, de utana mar hamar rendbejott. Sajnos az influenzanak sokszor vannak ilyesmi szovodmenyei.
2019. febr. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat!


update: a kicsi ma jól van nem lazas, ellenben a nagy 3 jó nap utan ma ujra... 37,8 eddig.

Ennek sose lesz vege :(

2019. febr. 3. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!