Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más bölcsiben is ez a helyzet...

Más bölcsiben is ez a helyzet betegségek terén?

Figyelt kérdés

Idén kezdte 2 éves kisfiam a bölcsit. Amikor kicsit folyt az orra, vagy kicsit is köhögött, itthon maradtam vele, hogy gyógyuljon meg 100%-ra. Más szülők viszont viszik a gyereket tüsszögve, orrfolyással, amit nyilván az én fiam is elkap 2-3 nap alatt.

Próbáltam beszélni a vezetővel, nem tud mit tenni, csak szülőin általánosságban felhívta a figyelmet, hogy csak egészséges gyereket vigyenek be.

Tehát most fizetem a bölcsi havidíját, miközben maradhatok itthon állandóan a kisfiammal, mert beteg és várom hogy 100%-ra meggyógyuljon arra a pár hétre mire elkap megint valamit.

Vagy én lihegem túl és egy sima orrfolyással nekem is vinnem kellene a kisfiamat, ha más tünete (láz, rossz közérzet, stb. ) nincs?

Dolgoznom kell, más opció nincs sajnos.


2019. nov. 24. 13:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Nem haragszom. Az én fiamnak nem csak a hidegben ered el az orra, hanem egész nap ahogy írtam 10 percenként törölni kell és kicsit köhög is, éjjel keveset alszik emiatt.

A munkáltató még elnézi, besegítenek a nagyszülők, de már nem tudom én sem hogy megoldani.

2019. nov. 24. 20:13
 12/12 anonim ***** válasza:

Akinek nem nezi el a munkaltatoja, gondol arra, hogy hany masik szulovel cseszik ki? Hogy azert mert o nem tud otthon maradni a beteg gyerekevel, hany masik szulot kenyszerit erre?

Engem nem rugnak ki, barmennyit maradok otthon, viszont egyedul nevelem a gyerekeket, baromira nem mindegy, mennyi a fizum. Megis otthon maradok vele, mert nem arra szultem, hogy a bolcsiben /oviban kinlodjon. Nem, nem mokas annak a gyereknek a saját taknyaban egesz nap 20 masik mellett nem torolgeti neki senki 10 percenkent!

Sokszor az ugyved, fogorvos, stb szulok hordjak be a beteg gyerekeket, akik az ovonoket is megbetegitik! Szoval, van szivas rendesen az onzok miatt.

2019. dec. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!