Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Aki bölcsibe dolgozik, miért...

Aki bölcsibe dolgozik, miért kell a 16-20 hónapos gyereket a bilire ültetni mikor abszolút még beszélni se tud nem hogy jelezni miért kell ezt erőltetni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 22:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2020. febr. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Munka társaim egyfolytában ráültetik őket, én meg nem. Amíg nem tudatosul bennük addig nem foglalkozok ezzel. De nem?
2020. febr. 17. 22:56
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet a szülő egyedi kérése is, hogy így is szoktatva legyen a gyerek, vagy nem tudom.
2020. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Megis miert baj ez neked?

En is megkertem a bolcsiben oket ultessek bilire. Itthon is kell

2020. febr. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Miert nem a munkatarsaidtol kerdezed?
2020. febr. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell. Ha megismert csináljak, akkornazba szülő ker3se. A bölcsőde nem szoktatja őket szobatisztaságra,
2020. febr. 18. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Nálunk csinálták, azért, hogy ne nekik ne legyen idegen érzés, hogy a fenekük a semmibe lóg, a kaki/pisi zuhan le, majd hallja hogy leesik. Nem azért szoktatják, hogy oda csinálja, hanem hogy szokja az érzést, hogy milyen ott ülni és az nem rossz! Hogyha majd képes lesz szabályozni, mi hova megy, akkor ne a félelem tartsa vissza.


Biztos el tudod képzelni, hogy megszokod hogy valami mindig van a fenekeden(pelus), aztán hirtelen bele kellene raknod egy lyukba csupaszon, milyen furcsa..

2020. febr. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk is ráültették őket, mint a kiscsibék ültek és hallgattàk a mesét. Nem azért hogy odatermeljen, hanem hogy érezzék a pelus nélküli üldögélést valamin. Mire elmúltak 2 évesek màr versenyt űztek a bilizésből, de szobatiszták csak 2.5 év után lettek.

Én is ràültetem itthon a 16 hósom, napirend része és nem azért mert szeretnèm 16 hósan szobatisztává nevelni 😂

2020. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
7. nahát, erre nem is gondoltam. Köszi.
2020. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a gyerek kéri - mutatja. Az enyémek sem tudtak beszélni, mikor kicsit két éves koruk előtt bölcsibe kerültek, de oda meg vissza voltak a kis vécékért, hogy ki akarják próbálni. Ettől függetlenül csak a 3 éves koruk előtti nyáron otthon lettek szobatiszták.
2020. febr. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!