Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szerintetek jàrható út?

Szerintetek jàrható út?

Figyelt kérdés

Gyermekem lassan bölcsibe menne, mert vissza kell mennem dolgozni de mehezen talàlunk megfelelőt

Àllamiba nem szívesen,Csana dràga,főleg,ha folyton beteg lesz akk betegàllomànyból kell fizetni

Viszont én el tudnék helyezkedni gondozónőként egy csalàdi napköziben, és jöhetne velem

Szerintetek nehez lenne neki, hogy màs gyermekkel is foglalkozom?

Vagy, hogy màsok a szabàlyok, mint otthon?

Szerintetek ez jàrható ut?



2020. aug. 17. 23:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Hasonló cipőben voltam, csabában dolgoztam, szomszéd csoportban volt a fiam. Szörnyű volt, meg így is hogy nem egy helyen voltunk, csak az udvaron találkoztunk. Már 11 éves, de a mai napig rossz emlékei vannak róla, hogy mindig elküldtem játszani, nem lehetett állandóan a nyakamban, mert épp beszoktattam, vagy a saját csoportomba járó gyerekekkel foglalkoztam volna.

Gyűlöltem én is az egészet, borzalmas időszak volt. Sajnos egy ekkora gyermek nem érti azt meg, hogy ott nem az "anyja " vagy, és nem is várhatod el tőle,.ezért mindkettőtöknek egy hatalmas vergődés lenne csak.

Amúgy családi bölcsőde nincs felétek? Az legtöbb helyen nem fizetős.

2020. aug. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Ne. Nagyon rossz ötlet. Nem fogod tudni sima gyerekként kezelni a sajátodat.
2020. aug. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csalàdi bölcsödét néztünk neki, 80e Ft/hó
2020. aug. 18. 07:52
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Semmi baja nem lesz az allamiban
2020. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Mondjuk azt én sem értem, ha nem engedhetitek meg magatoknak, mit akartok flancolni?!

Semmivel nem különb a fizetős mint az állami, csak azzal lehet villogni?

2020. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hàt éppenséggel ki tudjuk fizetni a csalàdi napközit de làssuk be egy év alatt kifizetnénk az orvosi egyetem egy szemeszterét! Azért nem kevés pénz!

Egyàtalàn nem ugyanaz mint az àllami, eleve kevesebb gyerek jut egy gondozóra.Nekem nem mindegy, hogy a gyerekem 13 vagy 3 màsikkal osztozik e egy felnőtt figyelmén.

2020. aug. 18. 20:02
 7/12 Carragher_x ***** válasza:
100%
Mondjuk az államiban se 13 gyerek jut egy gondozóra, hanem max 6-7, de a legkisebb csoportokban gyakran három gondozó szokott lenni. Szóval ha pusztán ennyi az ellenvetésed az állami ellen, akkor ezt el is engedheted.
2020. aug. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Államiban 7 gyerek jut egy gondozóra.
2020. aug. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet.
2020. aug. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamiert. Allami es allami kozott is van kulonbseg. Mi jartunk maganba es allamiba is (mas gyerekkel). Jobban meg voltam elegedve az allamival, es ezt komolyan mondom. De: nem mindegyik allami bolcsi jo az igazsaghoz ez is hozzatartozik. Ezt neked kell felmerned es merlegelned.
2020. aug. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!