Bolcsodeben alvas?

Figyelt kérdés

A kislanyom csak cicivel hajlando elaludni nappal (tudom en hibam en szoktattam hozza),de szeretnem ,hogy a bolcsiben aludjun.Tapasztalatokra lennek kivancsi,akik hasonlo helyzetben voltak/vannak.Mennyire nehezen aludt el a kisgyerek,vagy elaludt-e egyaltalan stb?

Koszonom


2021. jan. 12. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nos, az enyém pomt ugyanolyan volt, mint a te lányod. Már az első ott alvós napon elaludt, minden probléma nélkül. Kicsi, nem huyle, tudja hogy a gondozónő nem fogja megszoptatni, nem is igényli. Nyugi.
2021. jan. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia

Gondozónő vagyok csak gyeden.

Neharagudj, de ezt sosem értettem, hogy tudod, hogy megy bölcsibe, akkor mért nem lehettet előtte a déli cicit elhagyni?

A válasz ;Volt olyan gyerek, aki könnyen viselte, volt aki hónapokig üvöltött a ciciért.

Ezt előre nem lehet tudni.

2021. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

2!


Tényleg gondozónő vagy? Ennyi esszel és ilyen hozzáállással? Szégyen.

Van a családban gondozónő. Soha de soha nem mondta se ő, se a kollégai egyetlen anyukának se, hogy szoktassak le a gyereket. Sőt, azt javasoltak, véletlenül se kerüljön leszoktatásra sor a bölcsőde kezdés körül. Volt aki sírt, de egyik sem a szopás miatt. A kicsi gyerek nem hulye. A nagymamánál se akar szopni, meg az apjánál se. Nevetséges vagy.

2021. jan. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem azt mondtam hogy teljesen le kell szoktatni csak új szokást kialakítani amiben a déli cici nincs benne.

Igazad van 3. nem elég, hogy anya nincs, ott még a megnyugvást adó cicit is pont, a bölcsi vegye el.

2021. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam elore,hogy bolcsodebe fog jarni.

Oktobertol hordom,ebed utan szoktam elhozni,es itthon altatom el.

Nem mindennap jar (egyebkent magan bölcsi).

2021. jan. 12. 14:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia

Ha van egy kis időd, és nem sürgős fokozatosan hagyjátok el a cicit, szoptasd mikor haza értek, de ne az alv@shoz kötötten, és ha van rá mód altassa más.

Amúgy az sem mindegy mennyi idős, ha 2 elmúlt akkor könnyebben elfogadja megérti, hogy nincs és kissebb akkor nehezebb.

Kitartást fárasztó nekik a bölcsi ha kifárad elalszik.

2 voltam

2021. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is így volt, cicin aludt el mindig.

Elmúlt 2, amikor a munkahelyemre visszamentem (ha nem mentem volna, akkor ugrik az állásom és azt nagyon nem akartam), elég hirtelen jött. Nem így terveztük.

Próbáltam fokozatosan leszoktatni én is, de nem sikerült.

Amikor elkezdte a bölcsit 1 hétig még otthon voltam, hátha lesz kritikus időszak, de az első nap ott aludt, minden gond nélkül.

2021. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bizom benne en is,hogy gond nelkul elalszik majd,az enyem mar 2,5 ia elmult.
2021. jan. 15. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!