Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Más bölcsődében is mindenről...

Más bölcsődében is mindenről videót és fényképeket kell csinálni valamint máshol is lassan már pedagógiai feladatokat kell adni a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Kisgyermeknevelőket kérdeznék elsősorban. Nálunk mindig azzal jön a főnök, ha már ennyit keresünk akkor igenis magas szintű programokat játékokat kell a gyerekeknek kitalálni, ja és mindezt fotózni is kell mindig, napi szinten. Őszinte legyek én már egy kicsit unom hogy másból se állunk mint egyfolytában mindent fényképezni, videózni, feltölteni. Régen nem volt semmi ilyen és sokkal jobb volt a gyerekek is másabbak voltak.
2021. ápr. 26. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Állami bölcsőde, itt csak jeles napokon van fényképezés. Legutóbb Mikuláskor volt. Farsangról lehet hogy készült kép, sajnos pont beteg volt a fiam.
2021. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kiegészítés az 1-hez: szóval nekem ez így sokkal szimpatikusabb, mint ahol napi szinten van fotózás. Jobban odafigyelnek így a gyerekekre, cserébe minden héten van Kreatív Kedd, gyönyörű alkotássokkal. Nekem ez így jó.
2021. ápr. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha nem haragszol, szülői oldalról válaszolok.

Sok kreatív dolgot csináltak a gyerekek a bölcsiben, nagyon sok fotó is készült a mindennapokról. A gyerekek saját mappába kapták a fotókat, amik róluk készültek. A bölcsi végeztével megkapta a család a mappát.

Nekem, mint anyának nagyon jó volt betekintést nyerni a bölcsis életbe. Szuper volt visszanézni, mennyi mindent csináltak a gyerekek, és eközben mennyire jól érezték magukat.

A gyerek is előveszi időnként a bölcsis mappáját, és meséli, hogy melyik képen mi történik éppen.

Elhiszem, hogy sok pluszmunka a fotókkal bíbelődni, de sok családnak adtok vele életre szóló emlékeket.

2021. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Mi a bölcsi végén cd-t kaptunk
2021. ápr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én megértelek, nekem erre semmi szükségem nem lenne szülőként, ez csak egy bölcsőde, leginkább azért van, hogy a szülők tudjanak dolgozni, nem is akarnám, hogy folyton programozzanak ilyen kicsi gyerekkel, fogalma nincs még semmiről, óvodában van ezeknek inkább létjogosultsága. Bölcsis alkotások szintén vicc kategória, kicsik ezekhez a dolgokhoz.
2021. ápr. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha magán bölcsiben dolgozol akkor alap. Nálunk is folyamatos fotózás,fejlesztés mert ezt várták a szülők a pénzükért.
2021. ápr. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, kislányom nem olyan régen kezdte a bölcsit, de nálunk sok kép készül (oviban is amúgy). Nem napi szinten, de azért egy héten 2 alkalommal minimum. Általában akkor, ha valami különlegesebb dolog van (pl virágot ültettek, akadálypálya, ünnepség) de életképek is szoktak lenni. Nekem ez fontos, megnyugvással tölt el, hogy látom, a kislányom jól érzi magát, játszik a többiekkel, a gondozónőkkel.
2021. ápr. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem magán, állami.
2021. ápr. 27. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Szülőkènt jó làtni hogy nem a sarokba gubbad egyedul a gyerek hanem jol erzi magat. Sajnalom, fejlodik a technika

Miert mennyit kerestek?

2021. ápr. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Èn àllamiban vagyok, nekünk külön facebook csoportunk van ahova rendszeressen töltünk fel képeket.


De mi az ha màr ennyit keresünk ? Miòta szàmìt ez jò fizetèsnek ? :D

2021. máj. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!