Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsődébe mennyi pelenkát...

Bölcsődébe mennyi pelenkát kértek tőletek? Mennyi fogyott naponta?

Figyelt kérdés
Úgy értem h esetleg volt probléma belőle h irreálisan sok fogyott, vagy valaki ásnak is adtak belőle, vagy éppen nem cserélték elégszer? Kinek mi a tapasztalata?

2021. aug. 29. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
92%

Hidd el annyit fognak elkérni amennyi reális. Nem ezen fog a bölcsi meggazdagodni...

Ha egy gyereknek nincsen pelusa akkor adnak neki "máséból", szólnak a szülőnek hogy hozzon be és vissza fogja kapni az adott gyermek...

Mondom ezt szülő és volt bölcsődei nevelő szemszögéből.

Amúgy a bölcsiben napirend van és van egy fix pelenkacsere amit mindenképpen elhasználnak egy nap. Ezen kívül ha a gyermek bekakil nyilván soron kívül pluszban ki van cserélve!

Az sem ritka ha egy gyermek a tiszta, friss pelenkába kakil be.

2021. aug. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Nekünk általában napi 3 fogyott el. Ha kaki volt akkor több. Napi 3x cserélnek pelust a bölcsiben nálunk.
2021. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk napi 3-4 db volt a javasolt.

Én mindig bevittem egy csomaggal és amikor láttam, hogy 10 db alatt van, újra. Nekem így egyszerűbb volt.

Amúgy, előszeretettel használták más kisgyerekére is, akinek épp elfogyott. Szóvá is tettem többször, hogy azért nem hinném, hogy ennyi elfogyna... vagy, hogy nem kell egyetlen pisi után rögtön cserélni.. persze szabadkoztak, hogy ez nem így van, de azért ismerem a gyerekem. Jópárszor volt, hogy valami nevesincs darabbal pótolták, amitől még kiütéses is lett. Popsikrémet sem használtak, mondván arra nincs idő és kenegesse otthon anyuka.


Szóval, sajnos van ilyen is, érdemes résen lenni.

2021. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Változó, én viszek be egy csomaggal és berakom a szekrénybe. Nem szoktam számolgatni. Nekem egyszer az tűnt fel hogy a törlőkendő amit bevittem (egy csomag) vagy 2 hónapig használták. Magyarul nem törölték meg mindig ha pisis volt csak. Bölcsibe cserélik amúgy reggeli után ebéd előtt és uzsonna előtt meg persze akkor ha kaki van.
2021. szept. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!