Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mi a napirend a bölcsibe egy...

Mi a napirend a bölcsibe egy 8 hós.nak? Mikor alszanak a babák? És ha sok a tejem kuldhetek-e anyatejet a babámnak ha fejek neki ?

Figyelt kérdés
6óraban szeretném vinni a babám. Azért kérdem mindezt.
2021. aug. 31. 15:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudsz még egy fél évet legalább ráhúzni otthon?
2021. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De igen, lehet. De lehet 1evesen is sok lesz a tejem.

És vmi választ kaphatok? Vagy csak kérdést a kérdésre 😏

2021. aug. 31. 16:22
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Az oviba csak bolti tortát lehet bevinni mert a házi süteményekert nem vallalhatjak a felelősséget.

Meglepne ha női tejert vállalnak. De nem tudom.

2021. aug. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszi , de mostmár látom túl sok volt a kérdés.

És mi a napirend?

2021. aug. 31. 16:44
 5/13 anonim ***** válasza:
42%
Próbáld meg ebben a felsőbbrendűsködő stílusban, hátha bejön nekik és megengedik.
2021. aug. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Szia! Igaz mi magánbölcsibe járunk, de ide be lehet hozni, megbeszélés alapján, tudják tárolni. Amikor beiratkoztunk ki kellett tölteni egy adatlapot, amire le kellett írni a napirendet is, hogy mikor eszik, alszik általában. Államiban nem tudom hogyan működik.
2021. aug. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%

Szia!


Ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok, de szeretném megkérdezni, hogy magyarországi bölcsiről van szó?

Nálunk 18 hónap az alsó határ, hogy lehet vinni...

2021. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

7-es. Válaszolok ha nem gond. Bölcsődevezető is voltam. Hivatalosan 20 hetes kortól lehet beadni a gyermekeket a bölcsődébe, ez a jogszabály. Persze, hogy fogadják-e vagy sem az más dolog 🙂


Kérdező: napirend stb dolgokat az általad kiválasztott bölcsődében meg tudod kérdezni. Az is lehet, hogy fent van a honlapjukon. Bár ugye nem 8 hónaposra van tervezve valószínűleg úgyhogy mindenképpen ott kellene érdeklődni.

2021. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

#7 hát az biztos, hogy nem mindegyik magyarországi bölcsi ilyen, 13 hónaposan indult a lányom bölcsibe egy teljesen hétköznapi állami intézménybe...

Kérdező, emiatt nem tudom mondani, hogy 8 hónaposaknak milyen a napirend, de őszintén szólva nálunk teljesen rugalmas volt a dolog. A lányom 13 hónaposan a kisebb babák közé tartozott, nem volt sok hasonló korú gyerek, a gondozónak ezért volt kapacitása vele külön foglalkozni, és ha igényelte, akkor elaltatta és lefektette, ha éppen olyanja volt, akkor kézben hurcibálta magával egész nap, szóval érted. De nem tudom, hogy ez minden bölcsivel így van-e. Az anyatejes részhez nem tudok hozzászólni, egy ismerősöm Hollandiában vitte az anyatejet a bölcsibe, de itthon fogalmam sincs, mi a szabály. Én azt mondanám, hogy bele kell férnie, hogy lefejt tejet tároljanak, de ugye ez is bölcsifüggő.

Szerintem érdemes lenne felhívni a konkrét bölcsit, ahová íratnád a gyereket, és tőlük megkérdezni, mert mi csak találgatni tudunk.

2021. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

8-8:30ig reggeli

Nálunk a kicsi mikor látjuk hogy fáradt letesszük aludni

Jó időben kimegyünk,ha bent nem aludt kint kocsiban alszik.

11 kor indulunk be

11;30-12 ebéd

12-15 alvás majd uzsi

És mennek haza ahogy jönnek értük

A tej jó kérdés, ezt az intézményben kell megkérdezni.

2021. aug. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!