Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Akinek extra hisztis lett...

Akinek extra hisztis lett bölcsi kezdéskor a gyerek?

Figyelt kérdés
Elmúlik ez valamikor? És ha igen kinek mennyi idő volt? 3. hetet nyomja de már kivannak az idegeim hogy mindenen egyből visít, ordít, vergődik. Tegnap pl azon verte ki a hisztit hogy nem vettem le a pulcsimat. De ezen kívül is mindenen egyből ami nem az elképzelése szerint történik. Csináltam vacsorát. Azon is kiverte a hisztit hogy nem adom mert forró még, fújni kell. És nem lehet vele beszélni se mert csak ordít mint a sakáll. Eddig legalább ha elmagyaráztam neki a dolgokat abbahagyta.
2021. okt. 28. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

El


De eltart egy ideig


Egyébként az a normális, ha otthon kiereszti a gőzt.


Tudod a mondást:

“Az az otthon, ahol nem kell behúzni a hasunkat”


Egyébként ezeket nekem ovi előtt is csinálta (bölcsi kimaradt nálunk)

Nem biztos, hogy a bölcsi okozta☹️


Kitartás..

Lassan 4 a lányom, de azon verte ki a balhét minap, hogy ki akar menni az udvarra és megengedtem, elkezdtem elővenni a kabátot cipőt.

Akkor már nem akart menni.

2021. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is az a legnagyobbak baj hogy hülyeségen hisztizik. Inkább az hogy hazahozom 3 után mert akkor érek haza és estig vagy 10 ilyet levág. 😔 Pedig alig várom nap közben hogy lássam. Aztán csak a hisztit hallgatom
2021. okt. 28. 20:52
 3/4 anonim ***** válasza:
3-6 hónapot szoktunk mondani, hogy helyre álljon a dolog.
2021. okt. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Akkor próbálok kitartani. Ez is elmúlik 😊
2021. okt. 29. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!