Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsis gondozónak, óvónőnek...

Bölcsis gondozónak, óvónőnek adtok karácsonyi ajándékot?

Figyelt kérdés
Első karácsony ott, mert márciusban kezdett. Nem tudom más szokott e vinni. Nem vág földhöz pár ezer, viszek szívesen, csak nehogy ciki legyen. Szokás ez?
2021. dec. 19. 23:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem szokott. De egyébként tényleg elégedettek is vagyunk velük.
2021. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én is az vagyok a 2 gondozóval, nagyon is.
2021. dec. 19. 23:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én vittem, és kaptam is. Ott dolgozom így a saját kollégáimnak vittem, de én az oviban is vittem a nagyoknál is.

Van aki szokott hozni van aki nem. Te úgy gondolod, hogy adnál adj nyugottan.

2021. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Adtam volna, de nálunk 3 hete zsiliprendszer van, nem is találkozom az óvónővel, hogy átadhassam normálisan. Sokszor a kapuban nem is a mi csoportunk dajka nénije veszi át a gyereket.
2021. dec. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%
Nem. Nem s*ggnyalóskodom.
2021. dec. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Az mért nyalósgatás, hogy értékeled, hogy ő foglalkozik a gyerekeddel, és egy kis aprósággal tudatod, hogy értékeled és gondolsz rá?
2021. dec. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az óvodában mi közösen szülők vettünk. De inkább csak azért jött ez így ki, mert az egyik dadus néni elmegy, januárban már nem lesz, neki csináltattunk búcsú ajándékot. A beadott pénzből maradt viszont, így abból tudtunk venni a másik dadus néninek és az óvónőknek is karácsonyra ajándékot.
2021. dec. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%

6-os, de most ilyen alapon kb. a sarki közértesnek is adhatnál ajándékot karácsonykor, ha kedves szokott veled lenni. Az ő kedvességét nem értékeled?


Az ovónőnek az a munkája, hogy foglalkozzon a gyerekeddel, megkapja érte a fizetését az adódból.

2021. dec. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

8-as, az óvónő 8-9 hónapon át minden munkanapon napi 7-8 órában foglalkozik azzal, aki a legfontosabb számunkra: a gyerekünkkel.

Ennek fontossága nem hasonlítható ahhoz, mint a sarki közértessel való kapcsolatunk.

Ordít a válaszodból, hogy nincs gyereked, de akkor minek szólsz hozzá ilyen kérdéshez?

2021. dec. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Akkor ennyi erővel az anyukádnak se adnál, nem? Mert azért volt a szülőd, hogy felneveljen.

Amúgy nálunk pl a kisboltosnak sarki közértesnek is ott hagyok alkalmanként 50 ft-t akár mert ők megtarthatják tudom. Amennyit oda járok simán összejön havi 500 ft ott is. Ezért gondoltam, hogy egy évben egyszer vinnék valamit kedvességből, nem seggnyalásból. Mi is kapunk tőlük, egyrészt a gyerek nevében, csináltak valamit vele együtt, és elvileg a bölcsitől is kapunk valamit. Ezért is merült fel bennem, hogy viszek akkor én is.


Én logisztikában dolgozok, ilyenkor év végén tonna szám kapunk mi is perzsgőt, bonbont, ilyesmiket a partnerektől, fuvarozóktól, nem érzem seggnyalásnak.

2021. dec. 20. 09:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!