Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Így mi lesz a bölcsis jelentke...

Így mi lesz a bölcsis jelentkezéssel?

Figyelt kérdés

Áprilisban tölti a fiam a 2.t

Beadtam a jelentkezését. A munkáltatom beírta a várható kezdést. Viszont próbálkozunk a tesóval , ha összejön újra tp.re kerülök ez kizáró ok lesz?

A férjem délelőtt dolgozik én pedig nappali angol kurzusra mennék nyelvvizsga miatt a terhességem során ezért lenne szükség a bölcsire. Nagyszülők sajnos még dolgoznak nem tudnak segíteni csak a magán maradt. Igazából a szomszéd néni tud vigyázni rá néha , így az 5 napból 2-3x szeretném vinni ilyen lehetőség van?

Vagy ez inkább bebyszitter kategória lesz?


2022. jan. 19. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem engedik így
2022. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

1. Vagyok


Úgyanígy vagyunk, csak pènzügyre járok estin ( ami nem este van🤫)

2022. jan. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Bölcsi függő, de szerintem kb 90%-ban nem engedik így.
2022. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Jól értem,hogy állami helyen vennéd el a dolgozó anyukák elől a helyet,hogy te angol kurzusra járj?
2022. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ha van hely, akkor felveszik így is a gyerkőcöt. ha nincs, nyilván nem. van ahol kirakják azt a gyereket akinek az anyja terhes lesz, van ahol nem.
2022. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Raadasul nem is akarod 5 napot vinni.

Maganbolcsi vagy napkozi az, amit te keresel inkabb. Vagy bebiszitter.

2022. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lehet. Vidd magánba. A bölcsi a dolgozó szülőké
2022. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ lesz-e hely, de egyetértek abban hogy nem kéne elvenni a dolgozó szülők gyerekei elől a helyet.

De ha marad hely akkor felveszik így is. Amúgy nem is biztos hogy terhes leszel, lehet hogy tényleg visszamész majd dolgozni.

2022. jan. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Családi napközinek nézz utána.
2022. jan. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
családi napközi már nem létezik. vagyis maga a név nem, családi bölcsőde lett belőle.
2022. jan. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!