Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Hogy ment a beszoktatás?

Hogy ment a beszoktatás?

Figyelt kérdés
15 hónapos gyermekem kedden kezdte a bölcsit,ma kellett kimennem először. Fel órát eljátszott,aztán észre vette hogy nem vagyok ott és ordított. Félek,hogy nem fog beszokni vagy ez normális? Kinek hogy ment kérlek írjatok tapasztalatot 🙏🙏
2022. jan. 27. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyermek nevelő vagyok, igen ez így szokott történni, általában 2 hét üvöltés van, hol jobban hol kevésbé, majd szépen lassan hozzászoknak.
2022. jan. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mikor hallottam,hogy sír megszakadt a szívem..megvárom a beszoktatási időt,de nem hittem,hogy nekem is ilyen nehéz lesz ez. Akkor ezek szerint ugy mond ez normális.. És viseljem el hogy sír értem? Mennyi időbe telik mire megnyugszanak egyáltalán megnyugszanak e
2022. jan. 27. 20:43
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1 vagyok

Gyerekre válogatja, van akinek az elsőhét a nehéz, de van aki 2-3 hónapig is sír.

Az is normális, hogy bent a gyerek sír, kint meg anya,csak a gyerek ne lássa, mert így a gyerek is rosszabbul viseli.

Az sem jó ha sokáig van búcsú, gyors puszi és ennyi.

2022. jan. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Beszokatás alatt egyszer volt nagy sírás, de mondták hogy könnyen megnyugodott. Utána mondták hogy néha volt kis sírás. Főleg ha a nevelő akit megszokott kiment. 1szer volt hogy ordítva vették ki a kezemből. Akkor, illetve mikor beszokatásnál ott hagytam és sírt, én is sírtam. Szigorúan kapun kívül. Soha nem mutattam hogy nekem is rossz lenne. Mindig azt erősítem benne, milyen jó a bölcsi. Most 4 hónapja jár és már azt mondják egyáltalán nem sír. Barátnőm fia lassan egy éve bölcsis és a mai napig sír mikor otthagyja. Szóval nagyon gyerek függő
2022. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi október közepén kezdtük ( igaz, ő már 2 éves volt akkor), karácsony előtt már örömmel ment be. Addig párszor megszakadt a szívem, de a muszáj nagy úr, ki kellett bírnunk. Az első pár alkalommal, amikor kimentem felváltva sírt és keresgélt engem, aztán 1 hét múlva már csak a bemenetelnél volt gond, de amint beért a csoportszobába, lefoglalta magát. Nálunk az evés az elején nehezen ment, nem nagyon akarta elfogadni az ételt, de pár nap után az is ment. Most már úgy látom vannak gyerekek, akikkel jól kijön, őket itthon is emlegeti, biztos ezért is megy szívesen.
2022. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Remélem,hogy ő is megszokja majd. Előtte én sem sírok és nem mutatom,hogy nekem is rossz. Igen sajnos a muszáj nagy úr,de reménykedem hogy nálunk is rendben lesz minden.
2022. jan. 27. 22:54
 7/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még válaszok 😊🙏
2022. jan. 28. 22:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 2-2,5 évesen már el lehet neki mondani, hogy majd elmegy anya dolgozni, és később érte jön. Ez a "kimegyek, és keresi hol vagyok" elég drasztikusnak tűnik.
2022. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!