Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Elhúzódó köhögéssel ti végig...

Elhúzódó köhögéssel ti végig otthon tartjátok a gyereket?

Figyelt kérdés
2022. febr. 1. 07:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
A mi esetünkben csak éjszaka jelentkezik a köhögés. Az óvónő mondta, hogy ha nem folyik az orra, láztalan, egy egy köhögésbe nem hal bele más sem. De ahogy láttam, csak én vagyok ennyire becsületes. Láttam már ovi előtt hányó gyereket és az anyuka úgy is bevitte és zöld taknyos-fulladó köhögőset is. Hallottam olyant is, aki beküldte a nurofent és beszélt a dadussal, hogy ekkor és akkor adja be az adagot...
2022. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Bölcsis korában a lányom 6 hónapot köhögött.

Nem ültem vele otthon, dolgoznom is kellett.

2022. febr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem nem opcionális, felhívnak a bölcsiből és hazavitetik ha köhög, vagy jobb esetben amikor megyek érte, szólnak hogy másnap ne vigyem. Szóval igen, bár az esetek olyan 99,99%-ban semmi más baja nincs és ha rajtam múlna, simán bevinném így is.
2022. febr. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolso az orvos ha ad igazolast hogy a gyerek mehet,azt a pedagogus nem bírálhatja felül.

Nekem is heteket köhögött egy krupp után.

2022. febr. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha gyógyult, csak a köhögés marad vissza, akkor orvosi igazolással viszem


( krupposak szintén a gyerekek)

2022. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!