Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Bölcsiben, oviban eltűnt...

Bölcsiben, oviban eltűnt ruhákat keresel?

Figyelt kérdés
Többször volt már, hogy nincs meg pulcsi, kesztyű, póló. Ti ilyenkor kerestetitek vagy hagyjátok?
2022. febr. 4. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Benne van a neve.. én keresném, persze. Azért elég sok pénzbe kerülnek a gyerekeim ruhái ahhoz, hogy elvesszen és még csak ne is erdekeljen a dolog...
2022. febr. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát én is így vagyok vele, de megkérdezem, szétnéznek, nincs meg hirtelen, azt mondják majd megkeresik, aztán meg cikinek érzem már kérdezgetni, és így már 3-4 dolog eltűnt végleg :(
2022. febr. 4. 20:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Szólok a dadusnéninek. Minden alkalommal eddig előkerült.

De láttam már a csoportunkba is kirakva hogy keresnek ezt azt, vagy épp a gyerkőc hazavitt (a zsákjában, vagy ágyneműben) nem sajátot és a kisgazdáját keresi

2022. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen keressük! Van mikor az oviban szólunk óvó, dadus néninek. Vagya szülői csoportban kérdezzük. Egyszer az egyik gyerekkel összecseréltük a ket egyforma pulcsit mindenki visszavitte a másikét!
2022. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy nem került haza a lányom kesztyűje, mondtam a dadusnak, hogy ott maradt. Körülnézett, azt mondta, nincs ott. Másnap meg bele tették a táskájába, így került haza. Gondolom, más szekrényében volt. Olyan is volt, hogy más vki pulcsija volt a lányomon. Sokszor elkeverednek a ruhák, pedig nálunk mindenben benne van a jel. Múltkor kértek bentre plusz váltóruhát. El is csodálkoztam, mert tudtam, hogy még van benn. Erre a héten odaadták mosni az ágyneműt a bent lévő ruhákkal együtt. Szóval vissza kerülnek, de azért én szóvá teszem, ha vmi nincs meg.
2022. febr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egyszer tűnt el a sapkája, kerestük a kislányommal mindenhol de nem találtuk, az óvónéni mondta hogy hol látta rajta utoljára, ha nem találjuk akkor majd holnap ő is körbenéz, másnap meg is találta, hazamenetelkor már ott volt a szekrényében.
2022. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy kerestem. Bár nálunk "siman" Nem igazán volt rá példa, hogy eltűnt volna. Olyan történt inkább, hogy valamelyik gyereket baleset érte, nem volt épp bent váltó ruhája, így egy másik gyerek ruhaibol vették kölcsön. Mondjuk ezt anno az első szülőin elmondtak és meg iskerdezték van e valaki, aki ezzel nem ért egyet. Kis papircetli várt ilyenkor amúgy a gyerek szekrényében, hogy x ruhadarabot y-nak kolcsonoztek-vagy hogy az én gyerekem kapott x-tol kölcsön.
2022. febr. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, én már elég határozott vagyok ebben a témában.

Egy időben RENDSZERESEN eltűntek a fiaim ruhái és a legtöbb elő sem került.


Előfordul, hogy véletlen valaki hazaviszi, mert pl. ugyan olyan, vagy hogy a gyerek lerakja valahol és kallódik, de amikor szinte minden délután azzal szembesültem, hogy hiányzik valami, akkor kifakadtam.

Egyszer -10 fokban benti szandálban kellett hazahoznom a gyereket a buszon, mert valaki elvitte a bakancsát, marha izgalmas volt, mondhatom. Ja, és nem, nem hagytak plusz párt, tehát szándékosan lenyúlták.


Amúgy, nálunk is volt ilyen, amit a #8. írt.

Ezzel semmi bajom nem volt. Értesítettek, teljesen korrekt volt.

2022. febr. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!